M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

M jak miłość, odcinek 1585 - streszczenie, opis: Franka wprowadza duże zmiany w bistro Kingi

2021-04-26 15:54

"M jak miłość" odcinek 1585 w poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1585 - streszczenie: Kinga i Piotr nadal wahają się, czy zamknąć bistro. Lokal nie prosperuje najlepiej i od miesięcy naraża ich na poważne straty. Mężczyzna usiłuje przekonać żonę, by jeszcze zawalczyła o przetrwanie biznesu. Franka dostaje od Pawła klucz do jego mieszkania. Ukochany pomaga jej w przeprowadzce. A potem dziewczyna Zduńskiego przeprowadza rewolucję w bistro Kingi. Inspirację czerpie w Grabinie, w sadzie dziadka Lucjana.

W Warszawie bez zapowiedzi zjawia się stryj dziewczyny z Bukowiny. Krewny od wielu lat pozostaje z rodziną w konflikcie, ale zależy mu na rozmowie z Franką. Informuje dziewczynę o śmierci jej dziadka. W spadku otrzymała po nim działkę.Paweł jest zaskoczony kiedy poznaje tajemnice rodziny Franki.

Ula skarży się Bartkowi na monotonię życia na wsi. Wkrótce jednak Lisieccy mierzą się z zaskakującym problemem. Przypadkiem biorą od jednego z ogrodników, wieloletniego współpracownika Tadeusza, rośliny, które okazują się nie orchideami, a nielegalnymi sadzonkami konopi indyjskich. Para zastanawia się, czy udać się z nimi na policję. Ostatecznie wyrzucają krzaki marihuany do lasu, gdzie znajduje je Kisielowa.

M jak miłość, odcinek 1585 ZWIASTUN. Ula i Bartek wpadną z narkotykami. Kinga zamknie bistro i wystawi Frankę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze