M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik)

M jak miłość, odcinek 1583 - streszczenie, opis: Franka ratuje Kingę i bistro w tragicznej chwili - ZWIASTUN

2021-04-19 21:23

"M jak miłość" odcinek 1583 w poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1583 - streszczenie: W sylwestra Kinga zwierza się Piotrowi, że Ala zadręcza ją telefonami i prosi, by znowu ją zatrudniła. Jakby tego było mało, w bistro kucharz Krzysiek nagle postanawia się zwolnić. Tymczasem kilka osób zamówiło catering na imprezę. Na pomoc zrozpaczonej Zduńskiej niespodziewanie przychodzą Ala i Ewka. Przynoszą sporo jedzenia. Wkrótce dołącza do nich także Franka. Ku zaskoczeniu wszystkich przejmuje dowodzenie i okazuje się ekspertką od kuchni wege.

Miłość Łukasza do Patrycji nie słabnie. Wojciechowski znowu do niej przychodzi i próbuje namówić, by wyznała mężowi o prawdę o ich romansie. Kiedy para zajęta jest rozmową, do domu wraca Argasiński. W pracy Franka przeżywa prawdziwy koszmar. Klient salonu fryzjerskiego zaczyna ją molestować. Marszałek zjawia się w domu z fajerwerkami, które nagle się zapalają. Wybucha pożar. Dzieci Zduńskich, Lenka i Misiek oraz bliźniaczki Emilka i Zuzia są w ogromnym niebezpieczeństwie.

M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński przekupi Patrycję wielką kasą! To dlatego rzuci Łukasza i będzie udawała szczęśliwą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze