M jak miłość, odcinek 1582 - streszczenie, opis: Szymek i Maja w Wigilię uciekają z domu, żeby Iza wróciła

2021-04-12 21:09 Agnieszka Pyź
M jak miłość, odc. 1582: Szymek (Staś Szczypiński),, Maja (Laura Jankowska),
Autor: MTL Maxfilm

"M jak miłość" odcinek 1582 we wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1582 - streszczenie: W Wigilię Olek wdaje się w kłótnię z Anetą. Ukochana, zamiast jechać z nim w romantyczną podróż, proponuje, by zostali i opiekowali się Marcinem. Zdenerwowany Chodakowski dochodzi do wniosku, że weźmie dodatkowy dyżur i święta spędzi w klinice. W domu Marcina także rozpętuje się awantura. Rozżalony wyjazdem Izy Szymek obwinia ojca o rozpad ich rodziny. Chłopiec planuje nawet uciec i namawia do tego siostrę Maję.

Łukasz z kolei bardzo przeżywa rozstanie z Patrycją. Postanawia nie przychodzić na Wigilię do rodziny. Słysząc to, Ania traci cierpliwość. W przypływie złości wyznaje mu, że Argasińska jest przyjaciółką jego matki. Wojciechowski natychmiast jedzie do domu ukochanej, by się z nią rozmówić. Patrycja nie chce go wpuścić. Wówczas wchodzi do niej przez okno. Żona Olewicza ulega wypadkowi. Znowu trafia do szpitala.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze