M jak miłość odc. 1579. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1579. Iza (Adriana Kalska)

M jak miłość, odcinek 1579 - streszczenie, opis: Iza zostawia Marcina i dzieci. Wyjeżdża do Joasi do Francji - ZWIASTUN

2021-03-29 15:32

"M jak miłość" odcinek 1579 we wtorek, 30.03.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1579 - streszczenie: Michał i Marcin wreszcie składają na policji zawiadomienie o szantażu, jakiego dopuszcza się Bosacki. W efekcie mężczyzna zostaje aresztowany. Iza zwierza się jednak Aleksandrze, że nie widzi już szansy na pogodzenie się z mężem. Gdy Chodakowski wraca do domu, nie zastaje w nim żony. Znajduje za to list, w którym kobieta informuje, że na jakiś czas przeniosła się do Joasi do Francji.

Kinga wciąż zmaga się z przeciwnościami w bistro oraz w domu. Wizyta w Grabinie i spotkanie z Rafałem załamuje Alę. Mężczyzna po raz kolejny ją odtrąca, co doprowadza kobietę do wybuchu. By zapomnieć o kłopotach, w pracy ucieka w alkohol, co sprowadza na nią, Ewkę i Lilkę jeszcze poważniejsze problemy. Poirytowani dobiegającymi z bistra sąsiedzi wzywają policję. Na miejscu pojawia się także Kinga.

Ula i Bartek mierzą się z kolejnymi trudnościami. Nie jest im łatwo utrzymać się w stolicy. Lisiecki zostaje zwolniony, a szef nie wypłaca mu pełnej pensji. By zdobyć pieniądze, Ula przyjmuje pracę sprzątaczki na nocną zmianę. Nowy przełożony, Kacper Raczkowski, podczas rozmowy kwalifikacyjnej robi na niej dobre wrażenie. Kilka godzin później zaczyna ją jednak molestować.

​​​​​M jak miłość, odcinek 1579: Bosacki to notowany przestępca, Marcin z Michałem wsadzą go za kraty. Piotrek znów zostawi Kingę!
M jak miłość odc. 1579. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1579. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze