M jak miłość, odc. 1578: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1578 - streszczenie, opis: Iza ma dosyć zazdrości Marcina o Michała! Porównuje go do Artura - ZWIASTUN

2021-03-29 15:11

"M jak miłość" odcinek 1578 w poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1578 - streszczenie: Marcin jedzie na Wietrzną, by zobaczyć się z Michałem i na powitanie wymierza rywalowi prawy sierpowy. A Iza jest coraz bardziej zirytowana zazdrością ukochanego i tym, jak zareagował na dramat, który przeżyła przez Bosackiego w Krakowie. Porównuje męża do psychopaty Artura.

Chodakowski wkrótce przychodzi do domu i po raz kolejny kłóci się z Izą. Potem, by odreagować, wdaje się w bójkę na ulicy. Poraniony trafia do kliniki, gdzie Aneta próbuje przemówić mu do rozsądku. Tłumaczy szwagrowi, że swoim zachowaniem krzywdzi żonę. Andrzej szykuje dla Magdy pewną niespodziankę. Łukasz nadal próbuje przekonać Patrycję, by zostawiła męża. Dyskutuje nawet o jej rozwodzie z Budzyńskim, co wcale nie podoba się jego ukochanej. Rozżalona Argasińska opowiada o swoich problemach Marcie. Przez przypadek dowiaduje się także, że matką jej młodszego kochanka jest Marta.

M jak miłość odcinek 1578 ZWIASTUN. Marcin wpadnie w obłęd z zazdrości o Izę. Wypędzi go z domu. Nawet Aleksandra potępi synową!
Najnowsze