M jak miłość, odcinek 1576: Matka Poli przyjedzie z Londynu, żeby zabrać Kamilowi córkę! Nie cofnie się przed niczym - WIDEO

2021-03-08 21:03 ag
M jak miłość, odcinek 1576: Matka Poli przyjedzie z Londynu, żeby zabrać Kamilowi córkę! Nie cofnie się przed niczym - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1576: Matka Poli przyjedzie z Londynu, żeby zabrać Kamilowi córkę! Nie cofnie się przed niczym - WIDEO

W 1576 odcinku "M jak miłość" pojawi się matka Poli (Hania Nowosielska), którą zagra Ewelina Kudeń-Nowosielska, prywatnie mama Hani. Do życia Kamila Gryca wkroczy niespodziewanie jego była kochanka, Weronika Stępień. Niedawno bezwzględna matka Poli porzuciła ją bez słowa wyjaśnienia. Po prostu zrzekła się praw do dziecka, bo 5-letnia córka zaczęła jej przeszkadzać. Nagle Weronika przyjedzie z Londynu i jak gdyby nigdy nic stanie w drzwiach domu Kamila. Zażąda spotkania z Polą! Będzie chciała odebrać mu córkę kiedy zobaczy, że Gryc znalazł dla Poli nową mamę. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1576 - poniedziałek, 22.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wojna o dziecko w "M jak miłość" między Kamilem a jego byłą kochanką Weroniką! Porzucona przez matkę Pola nie przestanie za nią tęsknić i czekać aż wreszcie przyjedzie po nią z Londynu. Ale nadejdzie taka chwila, w której córka Kamila przeleje swoją miłość na Anitę. To do niej w 1572 odcinku "M jak miłość" powie "mamo" i poprosi, żeby kochała ją najbardziej na świecie. Wzruszająca prośba spragnionej matczynego uczucia Poli sprawi, że serce Anity zabije jeszcze mocniej do 5-latki. Nawet Kamil zorientuje się, że przyjaciółka z kancelarii zastąpiła jego córce matkę, której Pola tak bardzo potrzebuje.

- Kamil to zauważa, że w rolę mamy Poli weszła obca kobieta. Teraz będzie musiał jakoś ułożyć się z tą sytuacją... - powiedział Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość. Oto matka Poli. Tak wygląda Weronika, była kochanka Kamila Gryca, z którą zdradził żonę

Ich z pozoru szczęśliwą, nową rodzinę w 1576 odcinku "M jak miłość" zburzy Weronika, która nagle przyjedzie z Londynu i jak gdyby nigdy nic będzie chciała się zobaczyć z Polą. Nie zważając na to, że oddała córkę Kamilowi, że zrzekła się praw rodzicielskich do dziecka. - Będę w Polsce jeszcze kilka dni i chciałabym zobaczyć się z Polcią... - usłyszy Gryc od byłej kochanki, kiedy ta nagle stanie w drzwiach domu przy Wietrznej.

Oczywiście Kamil w 1576 odcinku "M jak miłość" na to nie pozwoli. Nie dopuści do tego, żeby Pola znów cierpiała przez matkę, która pojawi się na chwilę, a potem znów zniknie. - Wynoś się! Wynoś się i nigdy nie wracaj... - rzuci gniewnie, zatrzaskując Weronice drzwi przed nosem i nie dając jej szansy na odpowiedź.

Ale matka Poli w 1576 odcinku "M jak miłość" nie odpuści i następnego dnia znów zjawi się przed jego domem.Gryc wpuści ją do środka, ale rozmowa nie będzie przebiegała spokojnie. - To nie ty będziesz decydował co jest dla Poli dobre, a co nie! - stwierdzi nagle Weronika.

Akurat z 5-letnią córką Kamila w 1576 odcinku "M jak miłość" będzie Anita, która postara się, żeby dziewczynka nie zauważyła Weroniki. Chcąc ją chronić przed wyrodną matką, razem z Kamilem postanowią nie dopuścić do tego, aby Weronika zobaczyła się z córką. Gotowa na wszystko, by chronić Polę i zabrać ją jak najdalej od kobiety, która tak ją skrzywdziła.

- Anita na pewno jest uprzedzona do Weroniki i robi wszystko, żeby nie dopuścić do spotkania Poli z matką - ujawniła Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Matka Poli odbierze córkę Kamilowi? Weronika pożałuje, że oddała mu dziecko!

Sprawdź też: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

W 1576 odcinku "M jak miłość" Weronika wsiądzie do taksówki i ruszy za Anitą, która odjedzie samochodem z Polą! A wcześniej przy Kamilowi oskarży ukochaną ciocię Poli o to, że jest nieobliczalna.

- Weronika jest na pewno bardzo pewną siebie kobietą, która wystraszyła się tego jak Kamil sobie świetnie daje radę z Polą. I przeraziło ją to, że Kamil nie chce, żeby Weronika spotkała się z córką! Jeżeli chodzi o relacje Weroniki z Kamilem to trochę ciągnie swój do swego. Kamil ma trochę za uszami, Weronika też... Moja bohaterka nie zdaje sobie sprawy z tego, że w Poli życiu pojawiła się nowa osoba, którą mogła pokochać. Zrobi wszystko, żeby tą miłość ukrócić. Jestem pewna tego! - zdradziła Ewelina Kudeń-Nowosielska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Dla Kamila w 1576 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że czeka go wojna o córkę z Weroniką. Nie pozwoli jednak, żeby przez byłą kochankę Weronika straciła tatę.

- Kamil uważa Weronikę za osobę niestabilną emocjonalnie. Ona zrzeka się praw do dziecka. Potem wraca i chce się widzieć z dzieckiem. Pojednanie między Weroniką i Kamilem jest niemożliwe! Niestety ten świat tak wygląda, że przez wojny rodziców cierpią dzieci - dodał Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość". 

M jak miłość odc. 1576. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1576. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość odc. 1577. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość. Pola (Hania Nowosielska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Pola (Hania Nowosielska)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze