M jak miłość, odcinek 1576: Barbara namówi Marcina, żeby wybaczył Izie? Wróci do domu tylko dla dzieci!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1576: Barbara namówi Marcina, żeby wybaczył Izie? Wróci do domu tylko dla dzieci!

M jak miłość, odcinek 1576: Barbara namówi Marcina, żeby wybaczył Izie? Wróci do domu tylko dla dzieci!

2021-03-13 19:34

W 1576 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) wróci do Izy (Adriana Kalska) po kilku dniach spędzonych w siedlisku w Grabinie. Szczere rozmowy z Barbarą Mostowiak (Teresa Lipowska) uświadomią Chodakowskiemu, że ze względu na dzieci musi walczyć o rodzinę. Ale nie zdoła wybaczyć Izie kłamstw w sprawie nocy z Michałem (Paweł Deląg) w Krakowie. Do tego stopnia będzie zawzięty i zraniony, że w 1576 odcinku "M jak miłość" powie żonie, że wyprowadza się od niej i dzieci! Co będzie dalej z Izą i Marcinem w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1576 - poniedziałek, 22.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Koniec Izy i Marcina w "M jak miłość" będzie już przesądzony?! Rozstanie Chodakowskich po tym jak Marcin zostawi Izę i ukryje się przed nią w Grabinie tylko pogorszy relacje między małżonkami. Na nic się zdadzą błagalne prośby Izy, która zjawi się w siedlisku, żeby wyjaśnić mężowi co tak naprawdę zaszło między nią i Michałem (Paweł Deląg) i zapewnić go, że nie nigdy go nie zdradziła z Ostrowskim. Przebiegły Bosacki (Dariusz Kordek) dostarczy Marcinowi kolejne dowody zdrady Izy, a ten będzie już pewny, że nie może ufać żonie! Że skoro tak długo go okłamywała, to naprawdę łączy ją coś z Michałem. W 1576 odcinku "M jak miłość" poczuje, że zawiódł na całej linii, bo Iza nie była z nim szczera.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1576: Marcin wyprowadzi się od Izy i dzieci! Pożegna się tylko z Szymkiem i Mają. Nie będzie miał litości dla żony

Aż wreszcie w 1576 odcinku "M jak miłość" Marcin zrozumie, że ze względu na dzieci musi wrócić do Warszawy. Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) będą bardzo tęsknić za ojcem, a Iza słowem nie wspomni im, że od nich odszedł. To nie oznacza, że Chodakowski wybaczy Izie kłamstwo i zdecyduje się ratować rodzinę. Wręcz przeciwnie! Opuści Grabinę i zdecyduje się na powrót do domu, ale tylko na chwilę.

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

Nie przegap: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

W 1576 odcinku "M jak miłość" przed wyjazdem z Grabiny Marcin odwiedzi jeszcze Barbarę. To seniorka rodu Mostowiaków namówi go, żeby walczył o Izę. Ona nie uwierzy w perfidne oszczerstwa i w to, że Chodakowska ma romans. - Dobrze, że wracasz. Bardzo się cieszę, to właściwa decyzja... - stwierdzi Barbara. - Pamiętaj o jednym - w każdym, najlepszym związku przychodzą chwile zwątpienia... Nie poddawaj się... O miłość trzeba walczyć... Przecież ślubowaliście sobie na dobre i na złe... - doda na pożegnanie.

- Nie wiem, jak to wszystko dalej się potoczy... - przyzna Marcin w 1576 odcinku "M jak miłość". A kiedy stanie z Izą twarzą w twarz nie zdoła jej wybaczyć. Wyprowadzi się z domu do przyjaciela Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), a dzieciom powie, że na jakiś czas wyjeżdża służbowo.

M jak miłość odc. 1576. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1576. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze