M jak miłość, odcinek 1575: Michał pobije się z Bosackim o Izę. Nie zniesie dłużej zastraszania

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1575: Michał pobije się z Bosackim o Izę. Nie zniesie dłużej zastraszania

M jak miłość, odcinek 1575: Michał pobije się z Bosackim o Izę. Nie zniesie dłużej zastraszania - ZWIASTUN

2021-03-10 9:46

W 1575 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) nie wytrzyma kolejnych szantaży i zastraszeń! Rzuci się na Bosackiego (Dariusz Kordek), który kompletnie przesadzi. Nie dość, że posunął się za daleko kręcąc Izę (Adriana Kalska) i kolegę nagich w łóżku, to jeszcze przymierzył się do bezczelnego wyłudzenia pieniędzy, w zamian za "dyskrecję". Nawet tu w "M jak miłość" nie dotrzymał słowa, bo wkrótce przyjdzie do Michała i znów postawi mu chore ultimatum. Michał w końcu nie wytrzyma! Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1575 - wtorek, 16.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1575 odcinku "M jak miłość" Michał oniemieje na widok Jana, który bezczelnie przyjdzie z nim negocjować. Nie dość, że niszczy życie i jemu i Izie, to jeszcze wyłudził pieniądze i będzie chciał kolejnych profitów!

- Co ty tu robisz? (...) Powiedziałem ci już, jesteś zwolniony i nie dostaniesz ode mnie ani grosza! - Ostrowski zareaguje z agresją na widok byłego już kolegi.

- A ja ci powiedziałem, że nie mam innej roboty, więc - póki co - nie zamierzam rezygnować z tej... - Bosacki w "M jak miłość" po raz kolejny pokaże swoją bezczelność.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka po tym co od niej usłyszy - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1574: Marcin po rozstaniu z Izą zacznie pić! Będzie go błagać, żeby do niej wrócił

Jan w 1575 odcinku "M jak miłość" nie odpuści i będzie się chełpił, że tak załatwił Michała. Pochwali się też, że wszystko ujawnił Marcinowi (Mikołaj Roznerski).

- Mąż Izy już wie. Inni też mogą się dowiedzieć. Jeśli ten filmik trafi do sieci, twoi znajomi będą mieli niezły ubaw. Wierz mi, nie chcesz takiej sławy... - Bosacki zacznie grozić współpracownikowi!

Tego Michał w "M jak miłość" nie zniesie i rzuci się na bezczelnego Bosackiego! Nie będzie mógł uwierzyć, że tak załatwił jego i Izę!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 100: Dzieci Uli i Marka nie pogodzą się z ich rozstaniem! Z Kubą będzie naprawdę źle - ZWIASTUN

W 1575 odcinku "M jak miłość" dojdzie do szarpaniny obu mężczyzn, w skutek czego Jan będzie musiał opuścić wydawnictwo. Nikt by nie uwierzył, że Bosacki jest aż tak chciwy i przebiegły. Nie dość, że zniszczył przyjaźń z Michałem, to jeszcze małżeństwo Izy! Marcin w "M jak miłość" wścieknie się na widok wideo nagiej żony i ją zostawi! Sytuacja staje się coraz bardziej poważna, bo kiedy Jan naprawdę wrzuci wideo do sieci, nie będzie odwrotu i wszyscy będą mieli dostęp do nagich scen Chodakowskiej i Michała. 

Najnowsze