M jak miłość odc. 1574. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Marcin (Mikołaj Roznerski)

M jak miłość, odcinek 1574 - streszczenie, opis: Marcin odchodzi od Izy i nie chce rozmawiać z żoną - ZWIASTUN

2021-03-15 18:05

"M jak miłość" odcinek 1574 w poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1574 - streszczenie: Marcin odchodzi od Izy i wyjeżdża do Grabiny – zbyt zraniony, by szczerze z żoną porozmawiać. Iza szuka męża. Jest tak załamana, że nie może się zajmować dziećmi. Opiekę nad Szymkiem i Mają przejmują Aneta i Aleksandra. Z kolei Marcin wyznaje Barbarze, że jego żona ma innego faceta i to koniec ich małżeństwa.

Olek – na prośbę Soni - konsultuje za to w pracy przypadek Janka i dochodzi do wniosku, że chłopak ma jednak szansę znów stanąć na nogi. Morawski nie chce jednak poddać się operacji. Sonia przed domem matki Janka zauważa tajemniczego mężczyznę. Odkrywa, że życie jego ukochanego wciąż jest zagrożone. W telefonie Rafała znajduje bowiem niepokojące wiadomości o mafii, która ściga Janka.

Tymczasem Łukasz kolejny raz spotyka się z Patrycją. A gdy oboje spędzają razem namiętne chwile, do mieszkania brata zagląda nagle Ania... Kochanka Łukasza ucieka.

M jak miłość, odcinek 1574 ZWIASTUN. Marcin zostawi Izę! Nie wybaczy jej zdrady z Michałem. Będzie gorzej niż wszyscy myślą
Najnowsze