M jak miłość, odcinek 1573: Marcin rozstanie się z Izą! Nie powie mu o zdradzie z Michałem, ale dostanie nagranie od Bosackiego - WIDEO

2021-03-02 21:29 ag
M jak miłość, odcinek 1573: Marcin rozstanie się z Izą! Dowie się co zrobiła w Krakowie z Michałem. Dostanie nagranie od Bosackiego - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Marcin rozstanie się z Izą! Dowie się co zrobiła w Krakowie z Michałem. Dostanie nagranie od Bosackiego - WIDEO

W 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się, że Iza (Adriana Kalska) zdradziła go z Michałem (Paweł Deląg) i cały czas go okłamywała. Dowodem zdrady Izy będzie nagranie z hotelu w Krakowie, które wręczy mu Bosacki (Dariusz Kordek). Kiedy Marcin obejrzy seks taśmę Izy i Michała będzie pewny, że ukochana spędziła noc z Ostrowskim. Ból Chodakowskiego w 1573 odcinku "M jak miłość" będzie tak wielki, że ucieknie od Izy. Zostawi ją i dzieci w środku nocy. Czy Marcin i Iza rozstaną się już na zawsze? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Koniec Izy i Marcina nastąpi w 1573 odcinku "M jak miłość" kiedy Bosacki osiągnie swój cel i pokaże Chodakowskiemu nagranie z hotelu w Krakowie, które zmontował kiedy odurzył Izę i Michała narkotykami, a potem rozebrał do naga i upozorował ich seks. Zanim to jednak nastąpi żądny zemsty na Chodakowskim "kolega" Izy z wydawnictwa wyłudził od Ostrowskiego 30 tysięcy w zamian za kompromitujący, kłamliwy filmik. To mu jednak nie wystarczy. Szantażując Michała będzie chciał coraz więcej, a kiedy ten odmówi w 1573 odcinku "M jak miłość" Bosacki postanowi pokazać seks taśmę Marcinowi. 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Tym razem Michał w 1573 odcinku "M jak miłość" powie o wymuszeniu Izie. Uprzedzi ją też, że muszą zgłosić sprawę na policję. Chodakowska postanowi wyznać ukochanemu całą prawdę, czując, że nie może dalej brnąć w kłamstwa. Nie zdąży, bo Marcin w 1573 odcinku "M jak miłość" pojedzie do Krakowa, gdzie Iza i Michał spędzili razem noc i dokona wstrząsającego odkrycia. Stanie się dla niego jasne, że stało się tam coś złego.

Po powrocie do Warszawy u Marcina w 1573 odcinku "M jak miłość" zjawi się Bosacki. Wręczy mu pendrive z dowodem na zdradę Izy. - Zrozumiesz jak jak się czułem kiedy ty niszczyłeś moje życie! Wyjątkowo niebezpieczny i przebiegły Bosacki będzie triumfował wiedząc, że jego plan się udał.

- Bosacki satysfakcję ma, taką samczo-męską, że dopiął swego. To jest ogromna energia, ale taka zła, ciemna energia - ocenił swojego bohatera Dariusz Kordek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Tymczasem pod nieobecność męża w 1573 odcinku "M jak miłość" Iza umówi się z Anetą, żeby powiedzieć jej o nagraniu nocy z Michałem i szantażu Bosackiego. - On się musi dowiedzieć od ciebie! - poradzi jej przyjaciółka. - Marcin nie odbiera telefonu, nikt nie wie gdzie on jest - załamie się Iza.

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

Niestety w 1573 odcinku "M jak miłość" Izę będzie czekała w domu przykra niespodzianka. Marcin ze łzami w oczach pokaże jej filmik, na którym leży nago w łóżku z Michałem. - Już wiem, co zrobiłaś w Karkowie! - rzuci z pogardą do żony. Nie zechce słuchać już żadnych wyjaśnień żony. W środku nocy spakuje się i odejdzie od Izy, zostawiając ją samą z dziećmi. Ucieknie do Grabiny!

Co prawda Iza w 1573 odcinku "M jak miłość" wybiegnie za Marcinem z mieszkanie, ale on nawet się nie zatrzyma. Zrozpaczona Iza poczuje, że straciła wszystko o co tak długo walczyła razem z ukochanym. Tak właśnie rozpadnie się małżeństwo Chodakowskich? Iza i Marcin rozstaną się już na zawsze? Wszystko wskazuje na to, że między nimi już nie będzie tak jak dawniej.

- To jest szok zobaczyć swoją ukochaną w łóżku z innym mężczyzną! Takie emocje nie do opisania. Marcin ucieka. Dla niego to już jest koniec! Nie widzi możliwości powrotu do normalnego życia - zdradził Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Ten zawód w oczach Marcina jest tak znaczący, że ta ich relacja rozlatuje się i tak naprawdę pod znakiem zapytania jest cała ich rodzina. Iza jakby mogła cofnąć czas, to o wszystkim powiedziałby Marcinowi od razu - dodała Adriana Kalska.

W "Kulisach serialu M jak miłość" są jeszcze sceny z 1574 odcinka jak pijany Marcin w siedlisku w Grabinie pogrąża się w rozpaczy po zdradzie Izy. Mimo, że Iza przyjedzie tam za nim i będzie błagała o wybaczenie, Chodakowski się od niej odwróci. Nie wybaczy jej zdrady, bo uwierzy w to, co zobaczy na filmiku zmontowanym przez Bosackiego.

M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze