M jak miłość, odcinek 1572 - streszczenie, opis: Ula przyznaje się Marysi jak zarabia na ulicy

2021-03-02 21:46 ag
M jak miłość, odcinek 1572, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft)
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1572, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft)

"M jak miłość" odcinek 1572 w poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1572 - streszczenie: Z kolei Marysia odkrywa, że Ula kompletnie nie radzi sobie w Warszawie – i robi wszystko, by bratanicy pomóc. Kiedy spotyka Ulę na ulicy poznaje prawdę o tym jak zarabia na życie z Bartkiem w stolicy.

O poranku Filarska zagląda do Zduńskich i oznajmia młodym, że właśnie odeszła od męża – pewna, że Marszałek ją zdradził. A Piotr, wspólnie z Magdą, postanawia w końcu przeprowadzić w tej sprawie rodzinne śledztwo.

Związek Pawła z Franką znów staje pod znakiem zapytania – gdy Zduński przyznaje w końcu, że wcale nie chce, by dziewczyna przedstawiła go swojej rodzinie.

Tymczasem Kamil odkrywa, że Pola – po tym, jak została porzucona przez matkę – ma poważne psychiczne problemy i kolejny raz prosi o pomoc Anitę... 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze