M jak miłość, odcinek 1572: Kolejna zdrada w rodzinie Kingi! Mąż poleci na dziwne przebieranki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1572: Kolejna zdrada w rodzinie Kingi! Mąż poleci na dziwne przebieranki

M jak miłość, odcinek 1572: Kolejna zdrada w rodzinie Kingi! Mąż poleci na dziwne przebieranki

2021-02-17 10:21

W 1572 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) przeżyje koszmar kolejnej zdrady! Tym razem zaistnieje poważne podejrzenie, że małżonek w czasie wolnym zajmuje się dziwnymi przebierankami i jeszcze martwi się o to, czy da radę kondycyjnie! Czy to kolejny numer Piotrka (Marcin Mroczek)? Sprawdź co już wiemy o dramatycznych wydarzeniach w 1572 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1572 odcinku "M jak miłość" w domu na deszczowej niespodziewanie pojawi się matka Kingi, Krystyna (Hanna Mikuć). To ona będzie załamana z powodu podejrzenia zdrady swojego męża (Emilian Kamiński)!

Krystyna wyzna wszystkim w 1572 odcinku "M jak miłość", że od jakiegoś czasu ojczym Kingi znika na długie godziny, a kiedy go pyta co robi, on opowiada jej jakieś niestworzone historie. Krystyna stanie więc w domu Zduńskich z walizkami gotowa odejść od wiarołomnego męża!

- Cześć, kochani... Mam dość. Zostawiłam Wojtka... Przygarniecie mnie? - Od jakiegoś czasu Wojtek regularnie gdzieś znika... Raz w tygodniu, ostatnio nawet częściej. Wcześniej na kilka godzin, a teraz - nawet na całe dnie - zdradzi Krystyna.

- Pytałaś go, co robi? - zapyta Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która akurat będzie z wizytą na Deszczowej.

- Oczywiście, że pytałam! Próbował mi wcisnąć jakieś bajki!

Do Kingi natychmiast wrócą w 1572 odcinku "M jak miłość" niedawne koszmary jej własnych podejrzeń o zdradę Piotrka. Być może przemknie jej nawet przez myśl, że w życie jej rodziny znów wpycha się Kamila, która - jak pamiętamy - ostro uwodziła Wojtka w dniu, kiedy została wyrzucona z domu na Deszczowej. Ale włączy się aktywnie w sprawy swojej mamy i spróbuje jej pomóc najpierw rada, a później zrobi coś nieoczekiwanego...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO
M jak miłość: Kinga (Katarzyna Cichopek), Krystyna (Hanna Mikuć)

i

Autor: tvp/vod

- A może jest chory, leczy się i nie chce się przyznać? Wiesz, jacy są mężczyźni - Marysia będzie dopytywać dalej. 

- Też o tym najpierw pomyślałam. Ale zawsze wraca w takim świetnym humorze. Jedyne wytłumaczenie to to, że ma romans! - stwierdzi stanowczo Krystyna.

- Mamo, proszę cię... Romans? - w tym momencie 1572 odcinka "M jak miłość" Kinga nie wytrzyma już napięcia.

- Dziś podsłuchałam, jak mówił do kogoś przez telefon: "widzimy się po południu" i jeszcze że "coraz bardziej mi się podobają te przebieranki, tylko nie wiem, czy dam radę kondycyjnie" - Krystyna poda twarde dowody zdrady Wojtka.

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1570: Basia oszaleje dla Dawida! Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola

M jak miłość odc. 1547. Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1547. Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

Kinga bardzo się przejmie w 1572 odcinku "M jak miłość" dramatem swojej matki. O radę poprosi Magdę (Anna Mucha), która jak nikt inny potrafiła nie tylko doradzić w aferze z Piotrkiem, ale i pozbyć się podstępnej Kamili (Anna Gorajska)...

- Romans? Przebieranki?! Martwi się o swoją kondycję? No, nie jest dobrze... - oceni Budzyńska. 

I tym razem Magda natychmiast przejdzie do działania w 1572 odcinku "M jak miłość" a w spisek wciągnie Piotrka! Budzyńska zorganizuje spotkanie z Wojtkiem i choć on będzie wymawiał się "wizytą u dentysty", doprowadzi do niego. A kiedy już się rozstaną Magda i Piotrek natychmiast zaczną śedzić podejrzewanego o zdradę męża Krystyny!

I tak w wyniku prywatnego śledztwa Zduński odkryje w 1572 odcinku "M jak miłość", że Wojciech znalazł sobie nowe hobby - walki na miecze. Po kryjomu trenuje z kolegami, przebrany za rycerza....

Czy Wojtek faktycznie ucieka z domu tylko po to, aby zabawiać się w średniowiecznego rycerza, czy jest to kolejna zasłona dymna, bo w rzeczywistości ma też kochankę? Przekonamy się śledząc wątek od 1572 odcinka "M jak miłość"!

Najnowsze