M jak miłość, odcinek 1569: Ula przyłapana na zdradzie! Bartek nie pozna jej po przeprowadzce do Warszawy

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1569: Ula przyłapana na zdradzie! Bartek nie pozna jej po przeprowadzce do Warszawy

M jak miłość, odcinek 1569: Ula przyłapana na zdradzie! Bartek nie pozna jej po przeprowadzce do Warszawy - WIDEO

2021-02-16 12:40

Ula (Iga krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) z "M jak miłość" w 1539 odcinku postanowią zacząć nowe życie w Warszawie. Lisiecka szybko pokaże na co ją stać, bo już w pierwszych dniach w stolicy zostanie przyłapana na zdradzie! Nie dość, że wpakowała rodzinę w długi i zatargi, to jeszcze wyląduje w cudzym łóżku! To Bartek w 1569 odcinku "M jak miłość" załatwi im nocleg, bo przecież stali się biedni i bezdomni. W Warszawie przenocują u kolegi Lisieckiego, a Ula tak mu się odwdzięczy... Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1569 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek będą się snuć po Warszawie. Bez pracy i domu. Wszystko przez długi Lisieckiej, których narobiła będąc w Australii. Para musiała sprzedać dosłownie wszystko, ale podkreślają, że mają swoją miłość. Dlatego Bartek po przyjeździe do Warszawy, załatwi im nocleg u swojego kumpla, który pod nieobecność swojej dziewczyny, ma miejsce w mieszkaniu. 

- Warszawa jest takim miejscem, które na pozór daje bardzo wiele możliwości. Wydawać by się mogło, że łatwo o pracę, że szanse na zrobienie kariery są duże - mówi Arkadiusz Smoleński w kulisach w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: To ona zastąpi Janka! Zrobi w Lipnicy rewolucję i zniszczy Sonię

M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka w Warszawie. Umrą ze wstydu przed rodziną! Będą błagać o kąt do spania

W 1569 odcinku "M jak miłość" do mieszkania kolegi Bartka, niespodziewanie wróci jego dziewczyna. Od razu zobaczy w łóżku Ulę! 

- Wstydu nie masz? Wynoś się!!! - wrzaśnie kobieta i zacznie rzucać w Lisiecką czym popadnie.

- To jest jakieś nie... nieporozumienie... - wykrztusi Ula.

Zaraz potem w "M jak miłość" pojawi się Bartek, półnagi i ze szczoteczką do zębów w ustach. Skołowana kobieta nie będzie niczego rozumieć. Od razu uzna, że Ula to kochanka jej chłopaka, a ona właśnie przyłapała go na zdradzie! Jak się szybko okaże, nocleg załatwiony przez Bartka u kumpla, nie będzie dobrym pomysłem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

W 1569 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek zrozumieją, że życie w Warszawie nie będzie jednak takie cudowne i proste.

- Dlaczego ty jesteś takim uparciuchem i nie chcesz zamieszkać z nami? - zapyta się Marysia (Małgorzata Pieńkowska), kiedy dowie się o problemach Lisieckich.

Prawda będzie taka, że oboje będą brali jakąkolwiek pracę, która wpadnie im do rąk. Bartek zajmie się rozwożeniem jedzenia, a Ula w stroju pandy będzie chodzić po mieście. 

- Ula czuje, że to jest jej dorosłe życie i czas przestać polegać tylko i wyłącznie na rodzinie. Myślę, że ona sama chce zrobić sobie taki test, czy ona da radę - mówi Iga Krefft w kulisach "M jak miłość".

Wygląda na to, że życie Uli i Bartka w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" będzie bardzo skomplikowane. Chociaż skoro przeprowadzka do stolicy zacznie się od oskarżenia o zdradę, dalej powinno być tylko lepiej! 

Najnowsze