M jak miłość, odcinek 1569: Ula i Bartek wylądują na ulicy! Znajdą się na dnie przez zazdrość o Ulę!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1569: Ula i Bartek wylądują na ulicy! Znajdą się na dnie przez zazdrość o Ulę!

M jak miłość, odcinek 1569: Ula i Bartek wylądują na ulicy! Znajdą się na dnie przez zazdrość o Ulę!

2021-02-15 20:47

W 1569 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arek Smoleński) będą próbowali ułożyć swoje życie od nowa w Warszawie. Niestety, pomimo wielkiej determinacji zakochanego w Uli męża, znów wszystko pójdzie nie tak. I znowu przez nią! I choć Bartek będzie tyrał na żonę jako prosty dostawca, Ula nie znajdzie pracy i będą musieli dosłownie żebrać o kąt u znajomych i rodziny. Co takiego się wydarzy w 1539 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1569 odcinku "M jak miłość" zobaczymy do jak wielkich poświęceń jest gotów Bartek dla swojej ukochanej żony. Liseicki zatrudni się w firmie cateringowej swojego kumpla z dawnych lat i będzie nawet wyglądał na szczęśliwego. Ale szybko pojawią się nowe, wywołane przez Ulę kłopoty!

- Nie powiedziałeś mi złego słowa, nie robiłeś wyrzutów. A przeze mnie straciłeś dom, warsztat... Wszystko, co udało nam się zbudować. Masz pecha, biedaku, że trafiłeś właśnie na mnie - jak podaje "Świat Seriali" Ula dokładnie tak będzie "wspierała" Bartka w 1569 odcinku "M jak miłość".  

- Już ci mówiłem: z takim pechem mogę iść przez całe życie, choćby do piekła! Ja się pracy nie boję! Mogę robić wszystko: zostanę kurierem, będę woził paczki... I powoli staniemy na nogi. I wcale nie w Grabinie ani nie w Australii, ale właśnie w Warszawie znajdziemy swoje miejsce? - Bartek będzie pewien, że nowe życie im się szybko ułoży.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1564: Piotrek rzuci pracę w kancelarii przez Wernera? Stanie w obronie Kingi i jej matki - ZWIASTUN

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Ale, niestety do mieszkania, w którym Lisieccy znajdą kąt w 1569 odcinku "M jak miłość" wróci wcześniej żona kumpla, którym im pomaga. I wściekła natychmiast oceni sytuację: Ula to kochanka jej męża i mają się natychmiast wynosić! I faktycznie, małżonkowie w 1569 odcinku "M jak miłość" w ciągu paru minut znajdą się na ulicy!

Skromny dobytek zostawią w 1569 odcinku "M jak miłość" u Lilki (Monika Mielnicka), a sami wyruszą w poszukiwaniu nowego lokum. W bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) spotkają Piotrka (Marcin Mroczek), ale będą wstydzili się poprosić go o dach nad głową. Sytuację uratuje Franka (Dominika Kachlik), która wręczy im klucze do mieszkania swojej przyjaciółki, której nie będzie w Warszawie do końca miesiąca. 

Chwilowe miejsce do spania to może okazać się zdecydowanie za mało na nowy początek Uli i Bartka w 1569 odcinku "M jak miłość". Kolega wściekłej żony wyrzuci go z pracy, a Ula będzie szła na swoją pierwszą rozmowę o pracę... Ale może jak już sięgną dna, to wszystko faktycznie im się jakoś poukłada? Będziemy obserwować wątek od 1569 odcinka "M jak miłość"!

Zobacz także: ​M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

Najnowsze