M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek będzie walczył o miłość Pawła. Sporo zaryzykuje

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek będzie walczył o miłość Pawła. Sporo zaryzykuje

M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek będzie walczył o miłość Pawła. Sporo zaryzykuje

2021-02-19 11:37

W 1569 odcinku "M jak miłość" role w braterskiej relacji Zduńskich odwrócą się - teraz to Piotrek (Marcin Mroczek) zawalczy o Pawła (Rafał Mroczek)! Sprawa będzie poważna bo stawką znowu będzie miłość i trzeba będzie sporo zaryzykować... Niewątpliwie Piotrek zrozumie w końcu, jak bardzo się mylił, oskarżając brata o najgorsze, kiedy Paweł nadstawił za niego karku w walce z groźnymi bandytami. I w 1569 odcinku "M jak miłość" mecenas postawi wszystko na jedną kartę i spróbuje zrobić to w imieniu bliźniaka! Tylko tym razem nie poleje się krew... Z jakim skutkiem?

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek, 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1569 odcinku "M jak miłość" Paweł po raz kolejny w swoim życiu zrobi wszystko, żeby zostać sam - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>. Zrazi do siebie zakochaną Frankę i "uparty jak wół" nie będzie słuchał, ani coraz bardziej wściekłej na niego córki, ani nikogo innego. 

Pod rowerownią w 1569 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie przypadkowym świadkiem awantury, jaką urządzi ojcu Basia (Gabriela Raczyńska) o Frankę. Polecą ostre słowa nastolatki, a Piotrek dojdzie do wniosku, że musi bratu pomóc. I natychmiast przejdzie do czynów - co zrobi?   

Otóż Zduński zabierze córkę Kamila (Marcin Bosak), Polę (Hania Nowosielska) w 1569 odcinku "M jak miłość" na piękne uczesanie jej bujnych loków właśnie do Franki. Kiedy zadowolona dziewczynka zejdzie z fotela, Piotrek przejdzie do realizacji swojego planu.  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1569: Kinga ucieknie od Piotrka i dzieci! Ukryje się w miejscu gdzie nikt nie będzie podejrzewał

M jak miłość. Piotrek skatowany przez Kamilę? Bandyci załatwią go tak jak Pawła! - WIDEO
M jak miłość, odc. 1569: Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: tvp/vod

- Posłuchaj, wiem, że nie powinienem się wtrącać, bo to nie moja sprawa... Ale rozmawiałem dziś z Pawłem - zacznie niepewnie Piotrek w salonie u Franki. - Znam tego faceta jak własną kieszeń i widzę, że coś się dzieje... Powiedz mi, czy wy jesteście razem, czy nie jesteście? Jak to jest?

- Nie wiem! Czasami mam wrażenie, że Paweł mnie po prostu lubi. To prawda, czasem potrafi być bardzo ciepły i miły, ale potem odsuwa się i ucieka tam, gdzie ja nie mam dostępu - wyzna szczerze Franka Piotrkowi. - I wtedy się czuję jak idiotka, która mu się narzuca i cały czas go goni... - dziewczyna wyrzuci wreszcie z siebie długo skrywaną frustrację. 

I w tym momencie 1569 odcinka "M jak miłość" Piotrek postawi wszystko na jedną kartę i zawalczy o brata! Na szczery żal Franki Zduński odpowie nie tylko mocnymi słowami prawdy o Pawle, ale i spróbuje dodać jej otuchy w walce o jego uczucia!

- To nie chodzi o ciebie! Po prostu Paweł kilka razy się rozczarował Teraz boi się zaryzykować. 

- Ja też sporo ryzykuję!

- Wiem. I wiem, że nie powinienem cię o to prosić, bo wiążesz się z trudnym facetem. Ale błagam cię, nie poddawaj się!

Jednak w salonie Franki w tym momencie 1569 odcinka "M jak miłość" pojawi się nowa klientka i poważna rozmowa zostanie przerwana. Ale niewątpliwie Piotrek zrobi coś, czego jeszcze kilka odcinków wcześniej nikt by się po nim nie spodziewał. Czy jego interwencja przyniesie pożądany skutek? 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1572: Ula ośmieszy się przed Marysią! Zobaczy ją w kompromitującym stroju i postanowi działać - WIDEO

M jak miłość, odc. 1569: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze