M jak miłość, odcinek 1566: Dramatyczny powrót Izy do Marcina. Domyśli się, że stało się coś złego w Krakowie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1566: Dramatyczny powrót Izy do Marcina. Domyśli się, że stało się coś złego w Krakowie - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1566: Dramatyczny powrót Izy do Marcina. Domyśli się, że stało się coś złego w Krakowie - WIDEO

W 1566 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) straci uśmiech i zdolność prowadzenia szczerej rozmowy z mężem. Wszystko przez dramatyczne wydarzenia w Krakowie, których Iza nie będzie dobrze pamiętać, za to będzie przerażona efektem. Bo co ona będzie robić nago w łóżku ze swoim szefem (Paweł Deląg)? Poczucie winy i wstyd opanują Izę, ale Marcin (Mikołaj Roznerski) domyśli się w 1566 odcinku "M jak miłość", że w Krakowie stało się coś bardzo, bardzo złego... Zobacz co się stanie - WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1566 odcinku "M jak miłość" zobaczymy Izę po dramatycznych wydarzeniach w Krakowie. Przypomnijmy - jak pisaliśmy TUTAJ - kompletnie naćpana psychotropami Iza trafi do łózka z Michałem i obudzi się kompletnie naga obok swojego szefa

- Iza z Krakowa wróci jakaś inna. Przybita, przygaszona. Nie chce za bardzo mówić o tym wyjeździe, miota się... Może nie w zeznaniach, ale w takich "relacjach" na temat tego Krakowa - zdradza Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość'

- Wszystko w porządku? - zapyta Marcin Izę w 1566 odcinku "M jak miłość". A ona na te słowa zerwie się "jak oparzona"! Bo nic a nic nie będzie w porządku... - Może coś złego się stało w tym Krakowie? - zapyta jeszcze czujnie Chodakowski. 

Iza jednak po pierwsze nie będzie pamiętała co tak naprawdę wydarzyło się w Krakowie. Rano w 1566 odcinku "M jak miłość" obudzi się kompletnie naga w łóżku obok Michała, a w głowie będzie miała tylko strzępy nocnych zdarzeń. Jan Bosacki (Dariusz Kordek) w 1565 odcinku serialu dosypie im do drinków psychotropy, a następnie uzyska pełną kontrolę nad zdarzeniami. I jeszcze to wszystko nagra! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1567: Janek odtrąci Sonię. Nie będzie miał dla niej litości. Ostatnia rozmowa przed rozstaniem! 

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem
M jak miłość, odc. 1566: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm

Za to Iza wszelką kontrolę nad swoim życiem tej nocy straci. Poczucie winy spowoduje, że nie będzie patrzyła Marcinowi w oczy, ale i lęk przed jego reakcją na prawdę, nie pozwoli jej mówić w 1566 odcinku "M jak miłość".

- Myślę, że ona jest na tyle lojalna, że chce powiedzieć Marcinowi - tłumaczy Izę Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - Ale bardzo się boi! Na razie jest na takim rozstaju, trochę gra na czas i czeka na odpowiedni moment. Ciężko coś przedstawić swojej miłości w takich strzępkach pamięci... Wiadomo, tu już wchodzą w grę duże emocje i reakcja Marcina na pewno będzie dosyć gwałtowna - zdradza Kalska. 

- Nikt nie spodziewa się, że ten wyjazd do Krakowa zapowiada katastrofę w ich rodzinie! - komentuje to co się wydarzy po powrocie Izy Mikołaj Roznerski w Kulisach "M jak miłość".

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2381: Bolesna tajemnica Michaliny. Sąsiadka Witka pali trawkę, bo jest śmiertelnie chora

M jak miłość, odc. 1565: Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1566: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze