M jak miłość, odcinek 1562: Dawid skrzywdzi Basię Rogowską. Syn Jaszewskich zwabi 12-latkę na noc do siebie  - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Dawid skrzywdzi Basię Rogowską. Syn Jaszewskich zwabi 12-latkę na noc do siebie - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1562: Dawid skrzywdzi Basię Rogowską. Syn Jaszewskich zwabi 12-latkę na noc do siebie - WIDEO

2021-01-24 19:29

W 1562 odcinku "M jak miłość" Basia Rogowska (Karina Woźniak) wpadnie w pułapkę Dawida (Iwo Wiciński). Syn Jaszewskich, nowych sąsiadów z Grabiny, który bardzo podoba się 12-letniej córce Rogowskich, będzie miał złe zamiary wobec dziewczynki. Z pozoru grzeczny, ułożony Dawid zdradza skłonności psychopaty. Już raz wyciągnął nóż przy Basi, namówił ją na niebezpieczne wyzwanie, a w 1562 odcinku "M jak miłość" posunie się jeszcze dalej. Nowy chłopak Basi zaprosi ją na noc do domu. Będzie chciał skorzystać z okazji, że nie ma rodziców. Życie 12-latki będzie zagrożone?

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Dawid Jaszewski z "M jak miłość" to nowy chłopak Basi Rogowskiej, który tak jak jego rodzice, Olga (Małgorzata Lewińska) i Mariusz (Tomasz Lulek) Jaszewscy skrywają budzące grozę tajemnice. Już podejrzane jest to, że nowi sąsiedzi Rogowskich zamieszkali w Grabinie, choć wcześniej zwiedzili pół świata. Wmówili Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Arturowi (Robert Moskwa), że przeprowadzka na wieś to część ich planu na życie. Chcą bowiem osiąść gdzieś na stałe. Ale prawda o Jaszewskich i ich synu jest dużo mroczniejsza.

Nie przegap: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

- Co tak naprawdę stało się w poprzednim miejscu zamieszkania? Czy było to spowodowane przez Dawida? Poznajemy dziwną relację między mamą i Dawidem. Zakłamanie, utrzymywanie jakieś głębokiej tajemnicy. Dawid widzi w Basi coś dużo więcej niż tylko ładną dziewczynę. Widzi w niej coś ciekawego. Trochę może siebie. Pokazuje Basi zupełnie inną stronę życia w Grabinie. Zaciąga ją w miejsce, w które sama by się nie wybrała - powiedział Iwo Wiciński w "Kulisach serialu M jak miłość". 

W 1562 odcinku "M jak miłość" Basia znów umówi się z Dawidem, a ich znajomość zrobi się bardzo niebezpieczna, kiedy starszy od 12-latki chłopak będzie chciał czegoś więcej. - Mam wolną chatę na noc. Można coś obejrzeć albo jakoś inaczej spędzić czas... - zaproponuje 12-latce podczas wspólnego spaceru po lesie.

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

Ślepo zakochana córka Rogowskich w 1562 odcinku "M jak miłość" wymknie się z domu na sekretną randkę. Okłamie Marysię i Artura, że źle się czuje i dlatego nie może z nimi iść na ślub Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik). Zanim Basia spędzi noc u Dawida, nastolatek zabierze ją na szaloną przejażdżkę po wsi. Ukradnie samochód rodziców, choć nie ma jeszcze prawa jazdy. A dziewczynka zgodzi się z nim jechać, mimo, że wcześniej wyciągnął przy niej nóż!

I właśnie wtedy w 1562 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragedii. Dawid spowoduje wypadek w lesie w Grabinie. Przestraszony tym co się stało ani na chwilę nie straci zimnej krwi. Jakby już wcześniej dopuszczał się podobnych czynów. Porzuci auto w lesie, a Basię namówi żeby okłamała policję i funkcjonariusza Andrzejka (Tomasz Oświeciński), że ktoś ukradł samochód.

A kiedy 12-latka będzie sama w domu z Dawidem, chłopak w 1562 odcinku "M jak miłość" pokaże swoją prawdziwą twarz. Czy Basi stanie się krzywda? Co ukrywa Dawid i jego rodzina? To się wyjaśni już wkrótce w "M jak miłość". Miejmy nadzieję, że Rogowscy uratują córkę przed Dawidem. Przecież niespełna dwa lata temu Basia została porwana przez pedofila, więc rodzice 12-latki powinni zachować czujność!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze