M jak miłość, odcinek 1559: Marysia straci rozum! Pozwoli, żeby Basia urwała się z nowym chłopakiem Dawidem. Syn Jaszewskich wyciągnie nóż - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1559: Marysia straci rozum! Pozwoli, żeby Basia urwała się z nowym chłopakiem Dawidem. Syn Jaszewskich wyciągnie nóż - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1559: Marysia straci rozum! Pozwoli, żeby Basia urwała się z nowym chłopakiem Dawidem. Syn Jaszewskich wyciągnie nóż - ZDJĘCIA

2021-01-23 21:18

Basia Rogowska (Karina Woźniak) z "M jak miłość" w 1559 odcinku przejdzie już samą siebie, żeby wyrwać się z domu rodziców! 12-letnia córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) i jej nowy chłopak Dawid (Iwo Wiciński) postanowią trochę zaszaleć. I choć nadopiekuńczy Rogowski, który ma wciąż w pamięci porwanie Basi przez pedofila, zaprotestuje, to Marysia w 1559 odcinku "M jak miłość" pozwoli 12-letniej córce na kolejne randki z podejrzanym Dawidem. A syn sąsiadów Jaszewskich to niezły świr. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

12-letnia Basia z "M jak miłość" wyrasta na niezłe ziółko. Ze względu na dziecięcy wiek i fakt, że dziewczynka już kiedyś padła ofiarą zwyrodnialca pedofila, który chciał ją skrzywdzić Rogowscy powinni lepiej pilnować córki. A mimo to w 1559 odcinku "M jak miłość" 12-latka będzie robiła, to co będzie chciała. I to z cichym przyzwoleniem Marysi, która uzna, że Basia nie jest już dzieckiem, dorasta i może się włóczyć z chłopakami po Grabinie!

Rogowska zdziwi się jednak kiedy w 1559 odcinku "M jak miłość" zobaczy Basię w domu Jaszewskich, nowych sąsiadów, którzy dopiero co się wprowadzili do luksusowej rezydencji. Syn Olgi (Małgorzata Lewińska) i Mariusza (Tomasz Lulek), 17-letni Dawid zaprosi Basię do siebie, a ona ochoczo przyjmie zaproszenie! Będzie bowiem zauroczona przystojnym sąsiadem. Jaszewscy sprytnie ukryją przed Marysią fakt, że Dawid w przeszłości sprawiał im sporo problemów.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Podczas wspólnej wycieczki rowerowej w 1559 odcinku "M jak miłość", na którą Rogowscy i Jaszewscy pojadą z Basią i Dawidem dość szybko zorientują się, że dzieciaki im uciekły. Artur zacznie się martwić o córkę, ale Marysia uspokoi go, że przecież Basia jest w dobrych rękach. Nie do końca, bo Dawid pokaże 12-latce do czego jest zdolny. Namówi ją na przejażdżkę w odludne miejsce na skraju łąki i lasu.

Po chwili sięgnie po nóż! - Ślicznie wyglądasz jak się boisz... - wyjaśni z szyderczym uśmiechem Dawid, widząc strach w oczach Basi. - Świetnie! Naprawdę! - zdoła tylko odpowiedzieć Basia.

Tymczasem w 1559 odcinku "M jak miłość" Jaszewscy powiedzą Marysi i Arturowi, że nie ma co się martwić o Dawida i Basię.- Młodzież wydłuża sobie smycz, to normalne w ich wieku... - oceni Mariusz. Słowa Olgi zabrzmią jednak dosyć złowieszczo. - Byleby nie chcieli się z niej od razu zerwać, bo wiadomo jak to się kończy. Przynajmniej tak mówią...

Rodzice Dawida w 1559 odcinku "M jak miłość" nie uprzedzą Rogowskich jaki naprawdę jest ich syn. A w przeszłości sprawiał im sporo problemów. Właśnie dlatego przeprowadzili się na wieś do Grabiny. Kiedy nastolatek wróci wieczorem do domu Olga da mu ostrzeżenie. - Dawid, proszę cię, zaczynamy tutaj wszystko od początku. Błagam, nie zepsuj tego!

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

Bardziej wyrozumiała będzie Marysia, której w 1559 odcinku "M jak miłość" zacznie przeszkadzać, że Artur jest uprzedzony do Dawida i nie ma ochoty na bliższą znajomość z jego rodzicami. - Teraz jeszcze będziemy musieli kolację odbębnić! - przyzna Rogowski kiedy wrócą z przejażdżki z Jaszewskimi. - Nie marudź. Fajni są. Wreszcie będziemy mieli towarzystwo w naszym wieku!- Co was tak nosi? Źle wam w domu? - zapyta wreszcie Artur, który w 1559 odcinku "M jak miłość" będzie się martwić, że ze znajomości Basi i Dawida wynikną same kłopoty.

Marysia w 1559 odcinku "M jak miłość" będzie bronić 12-letniej córki, która znów się zakocha i straci rozum dla chłopaka. Zupełnie jakby nie pamiętała, że Basia padła ofiarą pedofila porywacza, bo zbyt łatwo zaufała znajomemu z internetu. Mało tego! Rogowska uzna, że 12-latka nie jest już dzieckiem i może mieć więcej swobody. 

- A ja wiem dlaczego się tak złościsz. Bo nasza córka urwała się z tamtym chłopakiem, a ty powinieneś się przyzwyczaić, bo to normalne w takim wieku. A w ogóle to powinniśmy się cieszyć, że przestała już płakać po tym Miłoszu! - wyjaśni mężowi.

Rogowscy w 1559 odcinku "M jak miłość" nie będą jeszcze podejrzewać Dawida o złe intencje. Ale wkrótce stanie się jasne, że chłopak Basi może ją boleśnie skrzywdzić!

M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1559. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1559. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1559. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1559. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
Najnowsze