M jak miłość, odcinek 1560, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1560, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

M jak miłość, odcinek 1560 - streszczenie, opis: Kinga i Piotrek pozbywają się Kamili i uprawiają namiętny seks - ZWIASTUN

2021-01-25 12:44

"M jak miłość" odcinek 1560 w poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1560 - streszczenie: Kamila przychodzi na Deszczową. Mówi Kindze, że była kochanką Piotra i zapewnia, że mąż nigdy nie będzie jej wierny. Zduńska wyrzuca ją z domu. Wieczorem rozbawiony Piotrek wypytuje żonę o tę kłótnię. Potem para daje się ponieść namiętności.

To nie koniec gości na Deszczowej. W środku nocy u Zduńskich zjawia się Werner. Wyznaje, że wciąż myśli o Sandrze i prosi Kingę o radę. W końcu postanawia zaprosić wybrankę na romantyczną kolację. Wytrawny podrywacz bardzo się denerwuje tą randką.

Lilka, która dowiedziała się, że to Jacek jest jej prawdziwym ojcem, prosi Mateusza, by zabrał ją do Warszawy. Chłopak próbuje pocieszyć ukochaną i namówić, by porozmawiała z rodzicami. Banachowa i Kotowski ruszają jej śladem. Krystyna w końcu zyskuje szansę, by wszystko córce wyjaśnić.

Najnowsze