M jak miłość, odcinek 1560: Intryga Magdy doprowadzi do bójki. Narazi Zduńskich na niebezpieczeństwo

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1560: Intryga Magdy doprowadzi do bójki. Narazi Zduńskich na niebezpieczeństwo

M jak miłość, odcinek 1560: Intryga Magdy doprowadzi do bójki. Narazi Zduńskich na niebezpieczeństwo

2021-01-23 12:30

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" ma charakterek i kolejny raz to udowodni. Szkoda tylko, że tym samym pogrąży Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Budzyńska w 1560 odcinku "M jak miłość" przygotuje intrygę i skorzysta ze swojego niewyparzonego języka. Chociaż teksty Magdy zwalą z nóg, nie da się ukryć, że tym razem przesadzi. Przez nią dojdzie do szarpaniny, która może skończyć się na policji, a w najgorszym wypadku w sądzie!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" Magda zaobserwuje żenujące jej zdaniem zachowanie Kamili (Anna Gorajska). Cwana prawniczka znów zacznie kleić się do Piotrka, który przecież dawno wybrał Kingę i dzieci. Będzie udawał, że potrzebuje pomocy w pracy.

- Nie chcę się wykręcać, ale widzisz co tutaj się dzieje. Jestem zawalony robotą! - Zduński ją spławi. 

- Nie no, chyba mnie z tym nie zostawisz samą? Zerknij przynajmniej na paragraf dziewiąty - zacznie wymyślać wymówki Kamila. 

- Idź z tym do Adama, może on ci pomoże... - Piotrek odeśle natarczywą koleżankę do Wernera (Jacek Kopczyński).

W 1560 odcinku "M jak miłość" Magda od razu postanowi wykorzystać sytuację i dokopać podłej Jabłońskiej. Nie będzie świadoma, że tym samym wystawia przyjaciół na niebezpieczeństwo!

Sprawdź powrót Joasi: M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka

W 1560 odcinku "M jak miłość" Budzyńska dorwie Kamilę i powie jej parę ostrych słów. 

- A ty ciągle próbujesz! Co za determinacja! (...) Ja w przeciwieństwie do niektórych panuję nad tym co się dzieje u mnie w pracy i nad swoimi emocjami. Ja rozumiem, że to musi bardzo boleć, że Piotrek ma cię gdzieś, ale pani mecenas... Więcej klasy! - Magda w "M jak miłość" nie będzie miała hamulców. 

- Ale ty jesteś bezczelna! - wysyczy Jabłońska, a w jej oczach pojawią się łzy wściekłości.

- A ty przegrana! Przy Kindze nie masz najmniejszych szans! Kinga ma temperament, jest namiętna, gorąca. A ty jesteś tak zimna, że ja naprawdę dziwię się, że mężczyźni nie noszą przy tobie kurtek! - Po tym tekście Magdy żadna kobieta nie wiedziałaby, co odpowiedzieć! 

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

Magda w 1560 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała, że swoimi tekstami naraża Kingę i Piotrka. Niedługo po ostrej wymienia zdań, nakręcona Kamila pójdzie do domu Zduńskich. To właśnie Budzyńska tak rozjuszy prawniczkę, że ta uda się na Deszczową i zacznie wykrzykiwać intymne szczegóły z rzekomego seksu z Piotrkiem. Zduńska nie wytrzyma i dosłownie wyszarpie natrętną babę z ogrodu. Przez intrygę Magdy, Kamila może oskarżyć Kingę o pobicie! Wszystko wskazuje jednak na to, że w 1560 odcinku "M jak miłość", na groźbach się skończy. 

Najnowsze