M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek nie będą mieli gdzie mieszkać i z czego żyć! Wszystko przez długi Uli

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek nie będą mieli gdzie mieszkać i z czego żyć! Wszystko przez długi Uli

M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek nie będą mieli gdzie mieszkać i z czego żyć! Wszystko przez długi Uli

2021-01-14 14:02

Zdesperowana Ula (Iga Krefft) zrozumie w 1559 odcinku "M jak miłość", że wpakowała siebie i Bartka (Arkadiusz Smoleński) w sytuację bez wyjścia. Sama przyzna, że wkrótce będą bezdomni! Lisiecka narobiła takich długów, że wraz z mężem muszą sprzedać dosłownie wszystko. Zdobędą się na szczerą rozmowę, a Ula realnie oceni sytuację - nie mają pracy, domu i zaraz wyczyszczą konto do ostatniej złotówki. Jak poradzą sobie w "M jak miłość" nie mając na przysłowiowy chleb?

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ula w 1559 odcinku "M jak miłość" przejdzie załamanie. Zacznie realnie oceniać sytuację na wyjście z kryzysu finansowego, a wnioski będą przerażające. Bartek postara się ją pocieszyć, chociaż sytuacja będzie dramatyczna.

- Andrzej weźmie kredyt, sprzedamy siedlisko, spłacimy dług - wyciągnie daleko idące wnioski Bartek.

- A z czego będziemy żyć? Warsztat też trzeba będzie sprzedać. Boże, byłam taka głupia. Jedna zła decyzja, rozumiesz? 

- Będę pracował w siedlisku. Rolę się odwrócą, Andrzej będzie moim szefem. 

Niestety jeszcze w w 1559 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Andrzejek nie dostanie żadnego kredytu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

W 1559 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek załamią się kiedy usłyszą, że Andrzejek jednak nie ma szans na kredyt i nie kupi od nich siedliska. To oznacza, że zawisł na nich wyrok bycia bezdomnymi! Bartek zobaczy żonę w koszmarnym stanie. Będzie zrozpaczona, że inwestycja, do której namówił ją podejrzany mężczyzna w Australii wpakowała ich w kolosalne długi.

- Przepraszam, jestem beznadziejna. Po prostu chciałam zarobić na te cholerne odsetki, dlatego uwierzyłam temu facetowi. Wszystko zniszczyłam! 

- Nie zadręczaj się - wykrztusi Bartek, ale widać będzie, że tak samo jest załamany sytuacją w "M jak miłość", w jakiej postawiła ich żona. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2363: Wypadek Bożeny w hotelu. Perfidna Jowita celowo ją poparzy

W 1559 odcinku "M jak miłość" Ula postara się realnie ocenić szkody, które wyrządziła i płacząc przyzna się, że dorowadziła życie swoje i Bartka do ruiny.

- Ślub Soni będzie ostatnią imprezą w siedlisku, potem trzeba wszystko sprzedać. Nie mamy pracy, nie mamy domu, nie mamy nic! - wybuchnie zdesperowana Ula.

Wygląda na to, że ta sytuacja z "M jak miłość" jest nie do uratowania. Ula i Bartek wylądują na bruku? Wiele na to wskazuje...

Najnowsze