M jak miłość, odcinek 1559: Bartek uratuje Ulę od nędzy! Wybaczy jej co zrobiła w Australii

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1559: Bartek uratuje Ulę od nędzy! Wybaczy jej co zrobiła w Australii

M jak miłość, odcinek 1559: Bartek uratuje Ulę od nędzy! Wybaczy jej co zrobiła w Australii

W 1559 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arek Smoleński) pokaże, że jest prawdziwym mężczyzną! Kiedy Andrzejek (Tomasz Oświeciński) dobije w zasadzie bezdomnych już Ulę (Iga Krefft) i Bartka, jego brat stanie na wysokości na zadania! Znajdzie źródło bogactwa, które może wyciągnąć Ulę z nędzy. Czy Bartek znów zada się z mafią, żeby ratować małżeństwo i siedlisko? A może w 1559 odcinku "M jak miłość" wybaczy żonie i zaczną wszystko od nowa?

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1559 odcinku "M jak miłość" Bartek będzie musiał zmierzyć się z dramatycznym stanem finansów, do jakiego doprowadziła Ula. I kiedy ona będzie zalewać się łzami, biadając nad stratą siedliska, on znajdzie sposób, żeby ich z tego wyciągnąć!

Przypomnijmy - Ula w Australii wdała się w podejrzany interes, bo wiedziała już jak bardzo zadłużyła rodzinny majątek Lisieckich i chciała szybko zarobić pieniądze na spłatę urzędu skarbowego. Ale jak to zwykle bywa - szybka "okazja" okazała się oszustwem i w 1559 odcinku "M jak miłość" wszyscy Lisieccy stali się faktycznie bezdomni! A wściekły Andrzejek jeszcze dobije brata i jego żonę....     

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek nie przeżyje? Matka Janka oszaleje na widok syna we krwi. Artur Rogowski nie zdąży go uratować? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

- Wszystko zniszczyłam - będzie wypłakiwać się Ula na ramieniu męża w 1559 odcinku "M jak miłość". 

- Nie zadręczaj się - odpowie jej Bartek.

- Ślub Soni będzie ostatnią imprezą w siedlisku. Potem trzeba wszystko sprzedać. Nie mamy pracy, nie mamy domu, nie mamy nic  - zapłakana Ula będzie kontynuować dramatyczną wyliczankę.

I w tym momencie 1559 odcinka "M jak miłość" Bartek, który również nie będzie widział dotąd wyjścia z dramatycznej sytuacji, w jakiej się znaleźli, znajdzie coś, co może odmienić ich los!

- Mamy siebie! A to naprawdę dużo!

Bartek w 1559 odcinku "M jak miłość" Bartek w miłości odnajdzie siłę, dzięki której będą mogli zacząć wszystko jeszcze raz i odbudować majątek. Ula już nie raz pokazała, że jej miłość do Bartka jest równie niepewna, jak stan finansów. Czy tym razem oboje już wydorośleli? Czy Bartek nie wróci na "łatwą" drogę przestępstwa, aby zarobić pieniądze, a ona pokaże mu, że naprawdę go kocha i jest godna życia u boku prawdziwego mężczyzny, jakim w trudnej chwili się okazał? Czy Ula i Bartek odbudują swój związek i majątek będziemy obserwować od 1559 odcinka "M jak miłość". 

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1559: Mateusz ujawni ojcu Lilki straszną prawdę o gwałcie. Ta rozmowa odmieni ich życie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze