M jak miłość, odcinek 1558: Narkotyki w domu Budzyńskiego! Magda znów w niebezpieczeństwie przez dziecko Marty?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1558: Narkotyki w domu Budzyńskiego! Magda znów w niebezpieczeństwie przez dziecko Marty?

M jak miłość, odcinek 1558: Narkotyki w domu Budzyńskiego! Magda znów w niebezpieczeństwie przez dziecko Marty?

W 1558 odcinku "M jak miłość" w domu szacownego mecenasa Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) znajdą się narkotyki! Wszystko z powodu obecności Ani (Gabriela Świerczyńska), z którą do spokojnego domu Andrzeja i Magdy (Anna Mucha) wkroczą młodzieńczy hałas, bałagan i kłopoty... Magda już raz wylądowała w szpitalu z powodu narkotyków, podanych jej przez starszego brata Ani, Łukasza (Jakub Józefowicz). Czy historia w 1558 odcinku "M jak miłość" powtórzy się?

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1558 odcinku "M jak miłość" rodzina Budzyńskiego znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! Wszystko zacznie się od wyjazdu Marty (Dominika Ostałowska), z którą Ania za nic na świecie nie chce opuścić kraju i uprosi rodzinę, aby zamieszkać u taty. A wraz z nią w spokojnym domu Budzyńskich pojawią się poważne kłopoty! Czy powtórzy się okropna historia z przeszłości, przez którą Magda wylądowała w ciężkim stanie w szpitalu?

- Ania chce zamieszkać z Budzyńskimi, bo wydaje jej się, że tata jest trochę bardziej wyluzowany, niż jej mama - zdradziła Gabriela Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość".  

- Andrzej nie podejrzewa, że za realizacją tego nowego pomysłu na rodzinę stoją jakieś kłopoty - Krystian Wieczorek usprawiedliwiał decyzję swojego bohatera w "Kulisach M jak miłość". 

Przypomnijmy - w 1432 odcinku "M jak miłość" Łukasz przez pomyłkę zostawił w domu Budzyńskiego narkotyki, które niczemu nieświadomy mecenas podał ukochanej Magdzie wraz z jej lekami na serce. Na efekty nie trzeba było długo czekać - Magda wylądowała w szpitalu! Łukasz bardzo przeżył dramat, ale niestety sytuacja może się powtórzyć za sprawą jego siostry, Ani! To ona bowiem zorganizuje w domu Budzyńskich imprezę, na której pojawią się zakazane substancje, a znajdzie je właśnie Magda! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

M jak miłość. Magda i Budzyński stracą syna. Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość
M jak miłość, odc. 1558: Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm

Za zgodą Andrzeja i Magda urządzi imprezę dla przyjaciół, ale sytuacja szybko wymknie się spod kontroli. Budzyński wścieknie się na widok zniszczeń w mieszkaniu. - Miała być spokojna impreza na parę osób, a tu jakiś armagedon!

Ale najgorszy efekt hucznej imprezy znajdzie Magda. W 1558 odcinku "M jak miłość" Magda obok pięknej kanapy, na której zwykła odpoczywać, odkryje torebkę z małymi białymi tabletkami. I stanie jak wryta!

- Magda jest tym dobrym policjantem, zdecydowanie. Chyba jeszcze pamięta swoje imprezy na Łowickiej. Na pewno jest dużo łagodniejsza od Andrzeja. Do czasu... - ujawnia Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość". 

- Możecie mi to jakoś logicznie wytłumaczyć? - zapyta wściekła Magda młodzież w 1558 odcinku "M jak miłość". 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - ofiarą "magicznych" tabletek tym razem zostanie syn Magdy, Maciek (Franciszek Przanowski). To on zażyje narkotyki, które znajdą się w domu Budzyńskich za sprawą jego dziewczyny, Inki (Hanna Borkowska). Magda tym razem będzie bezpieczna, ale będzie szalała o życie syna!

- Jak się ma czuć matka, która znajduje u swojego dziecka dopalacze? Nie dała poczucia własnej wartości i siły własnemu dziecku, żeby to dziecko powiedziało "nie"! Jak ma się czuć człowiek, który najbardziej kocha i najbardziej drży o swoje dziecko? Tak właśnie czuje się Magda... - powiedziała Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy Budzyński zdoła w 1558 odcinku "M jak miłość" opanować dramat, który rozegra się pod jego własnym dachem? 

Sprawdź także: BrzydUla 2, odcinek 68: Ula przygotuje niespodziankę dla Marka. Stanie jak wryty kiedy to zobaczy! Wybaczy jej zdradę?

M jak miłość, odc. 1558: Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze