M jak miłość odc. 1436. Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1436. Łukasz (Jakub Józefowicz)

M jak miłość, odcinek 1436: Łukasz po odkryciu, że Magda zażyła jego narkotyki: "Kur..."

2019-04-09 20:45

Co się stanie z Magdą (Anna Mucha) w "M jak miłość"? Po połknięciu leku na serce i jednej tabletki kokainy Łukasza (Jakub Józefowicz) będzie w krytycznym stanie! W 1436 odcinku "M jak miłość" strach o to, że Magda umrze nie opuści Łukasza ani na chwilę od momentu gdy odkryje co się stało z ukochaną jego ojczyma Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Dopiero po tej tragedii Wojciechowski odkryje, że w jego narkotykach brakuje jednej tabletki. Z jego ust padną wulgarne słowa! Zobaczcie co powie Łukasz.

"M jak miłość" odcinek 1436 - wtorek, 9.04.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Co będzie z Magdą z "M jak miłość" po tym jak straci przytomność po zmieszaniu leków na serce z kokainą? Oczywiście w 1436 odcinku "M jak miłość" ani Magda, ani tym bardziej Budzyński nie będą wiedzieli dlaczego dostała zapaści, która doprowadzi u niej do niewydolności krążeniowo-oddechowej.

Dopiero gdy lekarz przedstawi Andrzejowi wyniki badań krwi Magdy wszystko stanie się jasne! W 1436 odcinku "M jak miłość" Budzyński zaatakuje Łukasza, bo to jego pierwszego będzie podejrzewał o podanie ukochanej narkotyków. - U Magdy wykryto we krwi narkotyki, ktoś jej musiał podrzucić albo wzięła przez przypadek… i to omal jej nie zabiło! Łukasz, jeśli miałeś z tym coś wspólnego…

Pasierb będzie się zarzekał, że nie miał nic wspólnego z wypadkiem Magdy. - Jeśli maczałeś w tym palce... - ostrzeże go prawnik. - Nie wiem o czym mówisz... Przysięgam - kolejny raz skłamie Łukasz.

Jednocześnie stanie się dla Wojciechowskiego jasne, że to jego narkotyki mogą się przyczynić do śmierci Magdy. W 1436 odcinku "M jak miłość" wyjmie swój towar z sekretnej skrytce w łazience w mieszkaniu Budzyńskiego. Przeliczy tabletki kokainy i z przerażeniem odkryje brak dwóch!

Po chwili przypomni sobie jak kilka dni temu rozsypał narkotyki na podłogę. Pod umywalką znajdzie jeszcze jedną białą tabletkę kokainy. Nadal będzie jednak brakowało jednej.

- Było 10... Kurwa... - powie do siebie przestraszony Łukasz.

Świadomy tego, że prawda wyjdzie na jaw popędzi do szpitala, by spojrzeć Andrzejowi w oczy i do wszystkiego się przyznać. W ostatniej chwili jednak stchórzy! Nie zważając na to, że jego milczenie może kosztować Magdę życie. Jedyną osobą, której się przyzna będzie matka Marta!

Najnowsze