M jak miłość odcinek 1432, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1432, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)

M jak miłość, odcinek 1432: Budzyński zmiesza leki Magdy z narkotykami Łukasza. Otruje Madzię!

2019-03-26 20:53

Horror w "M jak miłość" w najgorszym wydaniu. To Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) sprowadzi śmierć na Magdę (Anna Mucha). Otruje ukochaną narkotykami, które w jego mieszkaniu ukrył Łukasz (Jakub Józefowicz)! W 1432 odcinku "M jak miłość" Budzyński wrzuci do jej pudełka z lekami podejrzaną pastylkę! Nie będzie wiedział, że to kokaina. Co będzie dalej? Niedługo później Magda zażyje leki z narkotykami!

"M jak miłość" odcinek 1432 - wtorek 24.03.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Andrzej przyjął Łukasza pod swój dach, choć Marta ostrzegła go przed nielegalną działalnością jej syna. Wojciechowski handluje narkotykami, ale przed Magdą i Budzyńskim udaje, że zajmuje się tylko świadczeniem usług związanych z masażem. 

Jeden z domowników przepłaci jego kłamstwa życiem! W 1432 odcinku "M jak miłość" Łukasz w pośpiechu będzie pakował kolejną działkę dropsów dla klientów. Przerwie mu Maciek (Franciszek Przanowski) dobijający się do drzwi. 

Wojciechowski wysypie kilka tabletek i w popłochu je zbierze. Zapomni jednak o jednej, która przeleży cały dzień na podłodze. Co wydarzy się dalej? 

W 1432 odcinku "M jak miłość" podczas wieczornej toalety do Magdy dołączy Andrzej. Budzyński będzie miał ochotę na mały numerek i przytuli ukochaną . Tak wysypie na ziemię jej tabletki na serce. Gdy zacznie je zbierać, wrzuci do pudełka też jednego dropsa Łukasza.

Przez moment się zawaha, ale tabletka ostatecznie wyląduje w pudełku z lekami Madzi. Jak się domyślacie, dojdzie do wielkiej tragedii, gdy Magda połknie narkotyki! Czy jej chore serce to wytrzyma? 

M jak miłość odcinek 1432, Łukasz (Jakub Józefowicz), Andrzej (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1432, Łukasz (Jakub Józefowicz), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1432, Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1432, Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odcinek 1432, Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1432, Magda (Anna Mucha)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze