M jak miłość, odcinek 1557: Ten wypadek zmieni życie Łukasza! Uratuje piękną Patrycję, bo nie będzie wiedział kim ona jest

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1557: Ten wypadek zmieni życie Łukasza! Uratuje piękną Patrycję, bo nie będzie wiedział kim ona jest

M jak miłość, odcinek 1557: Ten wypadek zmieni życie Łukasza! Uratuje piękną Patrycję, bo nie będzie wiedział kim ona jest

2021-01-04 11:35

W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie świadkiem wypadku pięknej nieznajomej z wrednym kierowcą, który zacznie wyżywać się na kobiecie z powodu stłuczki pod szpitalem. Wojciechowski natychmiast zareaguje i wybawi z opresji intrygującą Patrycję Argasińską (Alżbeta Lenska), która poskarży się fizjoterapeucie na ból pleców, a ten natychmiast zaproponuje jej masaż! W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz nie będzie miał pojęcia w co się wplątuje proponując kobiecie pomoc. Jakie konsekwencje będzie miało przypadkowe spotkanie?

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz zauważy, że przed szpitalem doszło do wypadku. Jeden z kierowców zacznie wyżywać się na przestraszonej kobiecie, że w niego wjechała! Wojciechowski od razu postanowi zainterweniować, ale nie będzie wiedział, że właśnie sprowadza na siebie kłopoty.

 - Przepraszam, można jakoś pomóc? 

- A pan co? Pomoc drogowa? - Zapyta się z ironią uczestnik stłuczki.

- Przypadkowo widziałem całe zajście... Jak się nie potrafi prawidłowo parkować, to nie ma się co dziwić, że ktoś stuknie. Wzywamy policję czy odpuszczamy? - Powie wymownie Wojciechowski w 1557 odcinku "M jak miłość", ewidentnie broniąc Patrycji. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 795: Maks Beger oświadczy się Agacie! Dowie, że ma dziecko z kobietą, którą zgwałcił

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Łukasz wybawiając Patrycję z opresji w 1557 odcinku "M jak miłość", nie będzie miał pojęcia, że właśnie umawia się z przyjaciółką własnej matki. Argasińska i Marta (Dominika Ostałowska) przyjaźniły się i odnowiły niedawno kontakt. Wojciechowski nie pomyśli również, że przecież Patrycja jest żoną ordynatora i jego szefa!

- Nie wiedziałam, że z mężem pracują tacy świetni fachowcy! - Powie kobieta po świetnym masażu.

- Może jednak lepiej żeby... nie wspominała pani o mnie mężowi? - Zasugeruje Łukasz w 1557 odcinku "M jak miłość" zachowując resztki rozsądku. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

W 1557 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie wyraźnie zachwycona młodym specjalistą. Do tego stopnia, że od razu zacznie o nim fantazjować i zwierzy się Marcie, że poznała super faceta.

- Poznałam fajnego faceta, tylko... straszny z niego smarkacz! - Zacznie obgadywać Łukasza z jego matką, czego obie nie będą świadome.

- Liczy się osobowość, nie metryka... - Marta jeszcze zachęci koleżankę do ponownych spotkań! 

W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz nie będzie świadomy, że chcąc pomóc, sam wpakował się w niezłe kłopoty. Zapowiada się, że wyjdzie z tego spore nieporozumienie, z najgorszymi konsekwencjami dla Wojciechowskiego. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze