M jak miłość, odcinek 1557: Starsza kochanka upokorzy Łukasza. Wyśmieje go przy matce jak ostatniego smarkacza

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1557: Starsza kochanka upokorzy Łukasza. Wyśmieje go przy matce jak ostatniego smarkacza

M jak miłość, odcinek 1557: Starsza kochanka upokorzy Łukasza. Wyśmieje go przy matce jak ostatniego smarkacza

2021-01-06 9:42

W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wpakuje się w niezłe kłopoty narażając się nawet na utratę pracy! Poczuje, że związek z Kasią (Paulina Lasota) to za mało i potrzebuje silniejszych wrażeń! Tak pozna sporo starszą i pociągającą Patrycję (Alżbeta Lenska), z którą w kolejnych odcinkach "M jak miłość" wpakuje się w płomienny i niebezpieczny romans. Nikt nie będzie świadomy, że kobieta to przyjaciółka Marty (Dominika Ostałowska), a do tego jej mąż jest szefem Wojciechowskiego. Kochanka nieźle go upokorzy.

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz zauważy stłuczkę na parkingu, w której będzie brała udział Patrycja Argasińska, żona ordynatora szpitala. Wojciechowski już z daleka poczuje się zaintrygowany i ruszy na pomoc kobiecie. Kiedy zauważy, że bolą ją plecy, natychmiast wykorzysta swój fach.

- Kręgosłup? (...) Tego absolutnie nie wolno lekceważyć. Wiem coś o tym, jestem fizjoterapeutą. Bardzo dobrym, najlepszym! Na dziś skończyłem pracę w szpitalu, ale przyjmuję też pacjentów w domu... - Rzuci śmiałą propozycję Łukasz.

Patrycja w 1557 odcinku "M jak miłość" przystanie na propozycję i żadne z nich nie będzie miało pojęcia, że przyjaciółka kobiety, to jednocześnie matka Łukasza! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Sandra pokaże Wernerowi prawdziwą twarz! Długo z nią nie wytrzyma?

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz i Patrycja spędzą gorące chwile w jego mieszkaniu. Fizjoterapeuta porządnie wymasuje kobietę, a ona nie będzie miała dość!

- Nie wiedziałam, że z mężem pracują tacy świetni fachowcy! - Argasińska będzie zachwycona towarzystwem młodszego specjalisty. 

- Może jednak lepiej żeby... nie wspominała pani o mnie mężowi? - Zasugeruje Łukasz. 

W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie świadomy w co się pakuje wchodząc w relację z żoną szefa, ale namiętność będzie ważniejsza. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1557: Marcin zniszczy małżeństwo bogatej Anny Bosackiej! Ściągnie na siebie zemstę jej męża. Nie będzie wiedział z kim zadziera - WIDEO

W 1557 odcinku "M jak miłość" Patrycja na chwilę się opamięta i zacznie obgadywać Łukasza z Martą. Upokorzy go nazywając go smarkaczem! 

- Poznałam fajnego faceta, tylko... straszny z niego smarkacz! - Przyzna zniesmaczona Argasińska.

Jak się okaże, Wojciechowski zrobił na kobiecie wrażenie, ale raczej nie był przygotowany na to, że w zamian za pomoc kobieta go obgada i nazwie "smarkaczem". Pewnym jest, że pomimo tej zniewagi, on i Argasińska wkrótce rozpoczną płomienny romans w "M jak miłość". 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze