M jak miłość, odcinek 1557: Chore podejrzenia Anety. Uroi sobie, że Olek zdradza ją z matką

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1557: Chore podejrzenia Anety. Uroi sobie, że Olek zdradza ją z matką

M jak miłość, odcinek 1557: Chore podejrzenia Anety. Uroi sobie, że Olek zdradza ją z matką

2021-01-12 20:51

W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) przejdzie samą siebie, a zazdrość o Olka (Maurycy Popiel) i wybuchowy temperament, który ujawnia się zwłaszcza w relacjach z matką Iwoną (Hanna Śleszyńska) popchną ją w stronę chorych podejrzeń. Wystarczy jeden liścik Olka z miejscem sekretnego spotkania z teściową, by Aneta w 1557 odcinku "M jak miłość" wpadła na absurdalny pomysł romansu męża z jej matką. Mało tego! Urządzi im dziką awanturę kiedy zobaczy jak Olek przytula Iwonę.

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Matka Anety z "M jak miłość" w 1557 odcinku złoży kolejną, niezapowiedzianą wizytę Chodakowskim. O poranku wparuje do ich mieszkania z niespodzianką dla córki. Urządzi Anecie i Olkowi wyjątkowe śniadanie, ale przy okazji narazi się na gniew młodej Chodakowskiej! Bo Aneta uzna, że Iwona robi jej na złość wręczając w prezencie gofrownicę akurat kiedy zaczęła dbać o linię i odstawiła słodycze.

Ale powód przyjazdu Iwony w 1557 odcinku "M jak miłość" będzie inny. Tego dnia będzie miała wizytę u swojego onkologa, profesora Lenartowicza, który ma ocenić czy pokonała ostatecznie złośliwy nowotwór, glejaka mózgu! Tylko Olek będzie znał prawdę o tym, co czeka Iwonę. Teściowa poprosi go też, by towarzyszył jej u lekarza.

Właśnie przez to w 1557 odcinku "M jak miłość" dojdzie do nieporozumienia. Bo zazdrosna o męża Aneta znajdzie w niego na biurku karteczkę z informacją, że po południu umówił się z kimś "rendez-vous". Olek zapisze w ten sposób termin spotkania z teściową w kawiarni o tej nazwie, ale jego ukochana będzie pewna, że chodzi o sekretną randkę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

Aneta w 1557 odcinku "M jak miłość" zacznie śledzić męża, a potem wparuje do lokalu gdzie będzie pocieszał Iwonę. Matka Anety poprosi zięcia, by zajął się jej córką. - Gdyby coś złego się stało, to opiekuj się Anetką, bądź dla niej dobry...- Ale daj spokój, co ty gadasz w ogóle. Chodź do mnie... - Chodakowski czule obejmie teściową.

Nagle w kawiarni zjawi się jego żona. Kipiąc z wściekłości w 1557 odcinku "M jak miłość" oskarży męża o romans. Będzie pewna, że Olek przytula pielęgniarkę ze szpitala, seksowną Laurę (Klaudia Kulinicz). - Wiedziałam, ty podstępna, fałszywa, dwulicowa! - krzyknie do ukochanego i jego "kochanki". - Córeczka, też się cieszę, że cię widzę! - wyjaśni Aneta.

Chodakowscy w 1557 odcinku "M jak miłość" pójdą z Iwoną do lekarza, gdzie usłyszą zaskakującą diagnozę. Kryńska wyzdrowieje i pokona raka! Żeby to uczcić cała trójka wybierze się na szampana. Anetę dopadną wyrzuty sumienia z powodu oskarżeń o romans. - Ale mi stracha napędziłaś mamo! Ale właściwie może warto pomyśleć dla ciebie o jakimś nowym otwarciu?

- Wiesz, że nie mam szczęścia do facetów. Nie to co ty! - pochwali zięcia Iwona. - Tak mój drogi, Anetka ma dzikie szczęście! Nie to co ja, co małżeństwo to wpadka!- No tak, ale może tak klin klinem! Pomyśl o jakimś nowym eksperymencie... - zasugeruje matce Aneta w 1557 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1557. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1557. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
M jak miłość odc. 1557. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1557. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
M jak miłość odc. 1557. Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1557. Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
Najnowsze