M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1554 - streszczenie, opis: Iza coraz bardziej podoba się Michałowi - ZWIASTUN

2020-12-28 14:19

"M jak miłość" odcinek 1554 w poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1554 - streszczenie: Iza wybiera się z Marcinem na imprezę firmową, na której jest także Michał. Obserwując ich przyjaźń, Marcin robi się w końcu zazdrosny. Chodakowski dostaje telefon od Jakuba. Musi jechać na obserwację podejrzanego. Dziewczyna nie zamierza rezygnować z wieczoru z mężem. Mimo jego początkowych obiekcji rusza z nim na akcję. Później parę czekają prawdziwie upojne chwile.

W szpitalu pracę zaczyna atrakcyjna pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz), która od razu przykuwa uwagę Olka. Zazdrosna Aneta robi mężowi wymówki. Ostatecznie spór przenosi się na ring bokserski, gdzie kobieta postanawia dać ukochanemu nauczkę.

Także Ola i Jakub wybierają się na wspólny trening. Dziewczyna nie zamierza pozwolić na to, by Karski dłużej ją ignorował. Niepokoi ją, że zainteresował się nową klientką agencji, Paulą.

Iwona przeżywa romantyczną przygodę z Markiem, który dotąd uparcie adorował Aleksandrę. Matka Amelki ostrzega Izę przed mężem, który zapowiedział Chodakowskim zemstę.

M jak miłość, odcinek 1554 ZWIASTUN. Marcin nakryje Izę z Michałem! Matka Amelki ostrzeże ją przed mężem sadystą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze