M jak miłość, odcinek 1553: Ula sprzeda siedlisko. Ucieknie z pieniędzmi od Bartka i zostawi go z niczym?

2020-12-06 21:24 mp
M jak miłość, odcinek 1553: Ula sprzeda siedlisko. Ucieknie z pieniędzmi od Bartka i zostawi go z niczym?
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1553: Ula sprzeda siedlisko. Ucieknie z pieniędzmi od Bartka i zostawi go z niczym?

W 1533 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) bez zapowiedzi wróci do Grabiny. Bartek (Arkadiusz Smoleński) oszaleje z radości, tym bardziej, że zdąży się zwierzyć Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński), że ukochana brzmi przez telefon bardzo dziwnie i wyczuwa, że coś się między nimi psuje. Tymczasem Ula wróci do kraju z gotowym planem na życie. Wygada się Marzence (Olga Szomańska), że chce się pozbyć siedliska i uciec jak najdalej od problemów. Nie uwzględni w swych planach Bartka...

"M jak miłość" odcinek 1553 - wtorek 22.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Ula niespodziewanie wróci z Australii w rodzinne strony. Będzie to dość dziwne, bo nikogo nie uprzedzi o powrocie. Pierwsza spotka ją Barbara (Teresa Lipowska). Kiedy pojedzie przywitać się z Bartkiem, mężczyzna przeżyje szok. 

- Nie wierzę, że tu jesteś... Kotku, dlaczego nic mi nie powiedziałaś? 

Jak się okaże, Ula nie przyjechała bezinteresownie. W głowie będzie miała nowy plan na siebie i swoje życie. W 1533 odcinku "M jak miłość" intuicja Bartka nie zawiedzie, kiedy jeszcze przed powrotem Uli zwierzy się bratu, że ukochana zachowuje się dziwnie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1553: Natalka świadkiem ślubu Franka i Justyny! Da mu rozwód i będzie musiała na to patrzeć

M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę!

W 1533 odcinku "M jak miłość" Bartek będzie przekonany, że Ula bardzo tęskniła za nim i Grabiną. Rzeczywistość okaże się jednak zupełnie inna. Ula wygada się przed Marzenką, że planuje odważne ruchy w swoim życiu.

- Czy jest sens kopać się z koniem? Może trzeba to wszystko po prostu zamknąć i sprzedać? - powie dziewczyna.

Marzenka będzie w szoku, od razu powie, że to szaleństwo! W 1533 odcinku "M jak miłość" ostra reakcja kobiety zaskoczy Ulę i przestanie się zwierzać. Zacznie kłamać, że tylko żartowała i bardzo się speszy. W końcu mowa tu o dorobku życia jej i rodziny Mostowiaków.     

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1553: Ula po powrocie tylko Barbarze powie o rozwodzie! Zostawi Bartka?

W 1533 odcinku "M jak miłość" Marzence nie dadzą spokoju słowa przyjaciółki.

A co Bartek na to? Mówiłaś mu? On przecież rozkręca warsztat, jest przekonany, że wrócisz i zostaniecie w Grabinie! - zapyta Marzenka

Ula nie będzie już skora do wyjawiania swoich myśli. Nie przyzna się, że Bartek nie ma pojęcia o jej planach, a właściwie nie wiadomo, czy ona w ogóle chce go w to wtajemniczać! Wkrótce może się okazać, że Ula sprzeda sprzeda dorobek życia i ucieknie z pieniędzmi z Grabiny, a Lisiecki zostanie sam. Czy tak będzie? Przekonamy się niedługo, z kolejnych odcinków "M jak miłość"

Najnowsze