M jak miłość, odcinek 1550: Magda wciągnie Anitę do spisku przeciwko Kamili. Nie przewidzi tragedii

2020-12-06 9:13 Ag
 M jak miłość, odcinek 1550: Magda wciągnie Anitę do spisku przeciwko Kamili. Nie przewidzi tragedii
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1550: Magda wciągnie Anitę do spisku przeciwko Kamili. Nie przewidzi tragedii

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" w 1550 odcinku nie pozwoli, by Kamila (Anna Gorajska) postawiła na swoim i uwiodła Piotra (Marcin Mroczek)! Przyjaciółka Zduńskich znów wkroczy do akcji, bo przecież takie przebiegłe modliszki jak Kamila trzeba tępić! Żeby zniszczyć prawniczkę, która poluje na męża Kingi (Katarzyna Cichopek) w 1550 odcinku "M jak miłość" wciągnie sekretarkę Anitę (Melania Grzesiewicz) do swojego spisku. Nie przeczuwając tragedii jaka się rozegra.

"M jak miłość" odcinek 1550 - poniedziałek, 14.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wojna Magdy z Kamilą w 1550 odcinku "M jak miłość" wkroczy w nową fazę! Krótki czas Budzyńska cieszyła się z tego, że pokonała Jabłońską. Podczas ostatniego starcia pokazała perfidnej prawniczce gdzie jej miejsce. Choć Kamila groziła Magdzie, to zaliczyła bolesną klęskę. Bo Budzyńska nie pozostała jej dłużna! Przypomniała Jabłońskiej, że choć bardzo się stara, nie zaciągnęła do łóżka żadnego z prawników z kancelarii.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi wstrząśnie Piotrkiem. Poważne obrażenia po upadku ze schodów

Niestety w 1550 odcinku "M jak miłość" Kamila znów zacznie triumfować. Mimo, że Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) rozdzielił ją z Piotrkiem, a do sprawy prowadzonej przez nią przydzielił Kamila Gryca (Marcin Bosak), to nieszczęśliwy zbieg okoliczności doprowadzi do tego, że Zduński znów się spotka z bliską przyjaciółką. Wszystko dlatego, że Kamil skręci nogę i Piotrek będzie musiał go zastąpić. Żeby to zrobić w 1550 odcinku "M jak miłość" znów oszuka Kingę!

M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę!

Świadoma zagrożenia Magda w 1550 odcinku "M jak miłość" wścieknie się, że Kamila znów jest górą. Nawet Budzyński nie uspokoi żony, kiedy wspomni, że małżeństwo Zduńskich na pewno przetrwa, choć będzie trudno. - To będzie długa i wyboista droga...- zauważy Andrzej. Przyjaciółka Kingi i Piotrka nie będzie mogła tego znieść. - A już była szansa, że się pogodzą!

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość odchodzi z serialu. Krystian Wieczorek zrezygnował z roli, bo będzie pracował u konkurencji!

Coraz bardziej zdeterminowana Magda w 1550 odcinku "M jak miłość" wezwie na pomoc posiłki. Wspólniczką Budzyńskiej w spisku przeciwko Kamili zostanie jej koleżanka z kancelarii, sekretarka Anita. - Mam pewien pomysł, tylko musiałabyś mi pomóc...- Kamila tylko czeka na dogodną okazję - zauważy Anita. Oczywiście w 1550 odcinku "M jak miłość" zgodzi się razem z Magdą knuć przeciwko Jabłońskiej, bo prawniczka jej też będzie działała na nerwy.

Jednak ani Magda, ani Anita w 1550 odcinku "M jak miłość" nie przewidzą, że Kinga przez Kamilę ulegnie poważnemu wypadkowi!

M jak miłość odc. 1550. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1550. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1550. Anita (Melania Grzesiewicz)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1550. Anita (Melania Grzesiewicz)
Najnowsze