M jak miłość, odcinek 1548: Łukasz pomoże Olewiczowi wytropić prześladowcę Olka! – ZWIASTUN

2020-12-02 15:41 jkk
M jak miłość, odcinek 1548: Łukasz pomoże Olewiczowi wytropić prześladowcę Olka! – ZWIASTUN
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1548: Łukasz pomoże Olewiczowi wytropić prześladowcę Olka! – ZWIASTUN

W 1548 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zaangażuje się w tropienie doktorka, która chce się pozbyć Olka (Maurycy Popiel) ze szpitala. Prześladowca doktora Chodakowskiego poczuje niemalże pętlę na szyi, kiedy Aneta (Ilona Janyst), Olewicz (Tomasz Dedek) i Łukasz z Kasią (Paulina Lasota) sprzysięgną się przeciw niemu. Oczywiście w końcu ustalą, kto wypisuje na temat Olka obrzydliwe kłamstwa w internecie. A rola Łukasza w tym śledztwie okaże się w pewnym momencie śledztwa w 1548 odcinku "M jak miłość" decydująca!

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1548 odcinku "M jak miłość" Aneta poprosi Olewicza, aby wyśledził lekarza, który rozpuszcza na temat Olka fałszywe plotki. Kiedy przeczyta razem z Olkiem kłamstwa, które zazdrosny o karierę i umiejętności Chodakowskiego doktorek wypisuje w internecie zrobi się poważnie. A w takich sytuacjach Olewicz jest nieoceniony! I potrafi doskonale dobierać sobie współpracowników... 

Dawny szantażysta Olka poprosi o wsparcie cichego fizjoterapeutę, na którego "wielcy" lekarze nie zwracają uwagi. Łukaszowi udadzą się nawet podsłuchy prawie pod samym nosem prześladowcy Chodakowskiego!  

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!

- Wszystko się sprawdza! To jest zwykły, pieprzony kryminalista! - usłyszy Łukasz, kiedy Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz) będzie sączył "jad" na temat Olka do słuchawki. Z kim będzie rozmawiał?

- Z takim hejterem nie należy się cackać - powie Olewicz Olkowi w 1548 odcinku M jak miłość".

Nowiny, które przyniesie Łukasz tylko to potwierdzą! Zanim do tego dojdzie Olewicz poprosi Łukasza oficjalnie o wsparcie. Przyniesie mu nalewkę w podziękowaniu za rehabilitacje żony i wyjaśni wprost o co chodzi. Wyjaśni, że pracuje w agencji detektywistycznej u Marcina (Mikołaj Roznerski) i chciałby zadać mu kilka pytań. 

- Ktoś panu przychodzi do głowy? Jakiś konflikt prywatny, zawodowy? A może niezadowolony pacjent? - Olewicz wypyta Łukasza w 1548 odcinku "M jak miłość". 

- Gdybym miał obstawiać, chociaż nie chciałbym rzucać bezpodstawnych oskarżeń, ale chyba mam swój typ! - Łukasz przypomni sobie, jakie podłe słowa usłyszał z ust doktora Karnowskiego.    

Co zrobią Chodakowscy, kiedy uzyskają pewność, kto prześladuje Olka? Zobaczymy już w 1548 odcinku "M jak miłość"! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1548: Aneta zleci Olewiczowi załatwienie wroga Olka! Pożałuje, że zrobił z niego mordercę - ZDJĘCIA

Najnowsze