M jak miłość, odcinek 1546 Wypadek Lilki w warsztacie Bartka! Przez Mateusza dojdzie do tragedii

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1546 Wypadek Lilki w warsztacie Bartka! Przez Mateusza dojdzie do tragedii

M jak miłość, odcinek 1546 Wypadek Lilki w warsztacie Bartka! Przez Mateusza dojdzie do tragedii

2020-11-30 15:11

W 1546 odcinku "M jak miłość" lekkomyślność Mateusza (Krystian Domagała) i upór Lilki (Monika Milenicka) doprowadzą do poważnego wypadku! Młode małżeństwo będzie chciało jak najwięcej czasu spędzić razem, więc Mostowiak uzna, że dziewczyna pomoże mu w pracy w warsztacie. Nikt nie pomyśli, że Lilka nie ma do tego wiedzy i uprawnień! W końcu w 1546 odcinku "M jak miłość" dziewczynę porazi prąd. Jedyne co będzie słychać, to wrzask z bólu. Bartek (Arkadiusz Smoleński) wpadnie w szał. Jeśli Lilka umrze, to byłaby jego odpowiedzialność!

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz wreszcie będą mieli okazję spędzić czas sam na sam. Bez natrętnych koleżanek i warszawskiego zamieszania w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Spędzą czas w Grabienie, ale to nie oznacza, że Mostowiak nie będzie musiał iść do pracy. Odkąd nie wyjechał z żoną do stolicy, musi jakoś zarabiać i w tym właśnie pomógł mu Bartek, zatrudniając go w swoim warsztacie. W 1546 odcinku "M jak miłość" okaże się, że bardzo pomylił się co do Mateusza. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1546: Banach upadnie na samo dno! Zostanie żebrakiem i będzie pluł na rodzinę, żeby wyłudzić choć grosz

M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Jacek ma córkę! Marysia dowie się o dziecku przy łożu śmierci jego matki

W 1546 odcinku "M jak miłość" aż za bardzo pewna siebie Lilka, będzie chciała udowodnić, że może pomóc mężowi w pracy. Kiedy Bartek zobaczy ich przy samochodzie klienta, od razu wyczuje kłopoty.

- Oooj, nie wiem czy to jest dobry pomysł - oznajmi Bartek

- Razem będzie szybciej - zacznie wymądrzać się Lilka

W 1546 odcinku "M jak miłość" mądralińska dziewczyna słono zapłaci za swój upór. Kidy Mateusz poprosi ją o podanie odpowiednich kabli, porazi ją prąd! Aż wrzaśnie z bólu.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1547: Kinga skończona przez kochanka Ali. Nie pozbiera się po takim upokorzeniu

W 1546 odcinku "M jak miłość" Mostowiak z przerażeniem zobaczy, jak żona poraziła się prądem. Bartek za to dostanie szału, że w jego warsztacie odbywa się taki cyrk. Każe im natychmiast wyjść! Powie, że właśnie dostali wolne, Mateusz niech wróci, kiedy opadną mu emocje. W 1546 odcinku "M jak miłość" przez lekkomyślną Lilkę, Mateusz prawie straci pracę, a ona sama będzie mieć ogrom szczęścia, że nie wyląduje na ostrym dyżurze! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze