M jak miłość, odcinek 1550: Ala uwiedzie Mateusza Mostowiaka? Rzuci się na niego kiedy zobaczy jaki jest bogaty

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1550: Ala uwiedzie Mateusza Mostowiaka? Rzuci się na niego kiedy zobaczy jaki jest bogaty

M jak miłość, odcinek 1550: Ala uwiedzie Mateusza Mostowiaka? Rzuci się na niego kiedy zobaczy jaki jest bogaty

W 1549 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) podejmie kolejną w swoim życiu męską decyzję. A już w 1550 odcinku śliczna Ala (Alicja Ostolska) prawie rzuci się na niego, kiedy zobaczy, do czego jest zdolny! Niegrzeczna siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) do tej pory kpiła z Mateusza i Lilki (Monika Mielnicka), uważając ich za niedojrzałe dzieciaki, które wierzą w bajki o wielkiej miłości. Ale w 1550 odcinku "M jak miłość" będzie mogła tej "bajki" dotknąć i to bardzo jej się spodoba! Czy Lilka powinna zacząć się martwić?

"M jak miłość" odcinek 1550 - poniedziałek, 14.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" Mateusz, który w nowym sezonie serialu nad ciężko haruje i studiuje zaocznie, aby Lilka mogła spełniać swoje marzenia, nareszcie postanowi zrobi coś dla siebie. A nieoceniony szwagier Bartek (Arek Smoleński) mu w realizacji tego planu pomoże. Co kupi sobie młody Mostowiak?

Efekt współpracy panów zobaczymy już w 1550 odcinku "M jak miłość", kiedy młody Mostowiak pojawi się pod bistro Kingi. I wszystkie przyjaciółki Lilki na jego punkcie oszaleją! A Ala wyraźnie pokaże, że tym razem mąż Lilki jej zaimponował... Co to będzie?   

Zobacz też: M jak miłość: Rafał pochwalił się nową dziewczyną! To nie Ala. Wyciekło dziwne zdjęcie z planu

M jak miłość. Ala prześladowana przez psychopatę z sanepidu. Zniszczy bistro Kingi

Ala dosłownie oniemieje w 1550 odcinku "M jak miłość" na widok Mateusza w bajecznym, stylowym kabriolecie! Taki właśnie pojazd kupi sobie Mateusz z pomocą Bartka. I w męskim  audi z lat 90-tych będzie mu do twarzy!

Wszystkie kelnerki wybiegną z piskiem przed bistro, kiedy Mateusz Mostowiak zajedzie bajkowym autem. Ewka (Jowita Chwałek) wskoczy sprawdzić, czy jest wygodne, ale to właśnie uwodzicielska Ala da mężowi Lilki znak, że już wie, że jest mężczyzną...

Jak podaje "Świat Seriali" Ala w 1550 odcinku "M jak miłość" rzuci Mateuszowi pełne uznania słowa i obdarzy go pięknym uśmiechem.

- Ale odpicowana fura!

Lilka zauważy w 1550 odcinku "M jak miłość", jakie wrażenie na koleżankach wywarło auto męża, więc szybko postara się zatrzeć wrażenie, jakie zrobi Ala.

- To najpiękniejszy samochód świata! Będziemy jeździć na wycieczki! I całować się na tylnym siedzeniu... - powie Lilka i czule przytuli się do męża.

Czy to wystarczy, aby zapobiec zabiegom Ali, która pewnie chętnie odpocznie w kabriolecie Mateusza od swoich kłopotów z mężczyznami? Przekonamy się już w 1550 odcinku "M jak miłość"!    

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze