M jak miłość, odcinek 1545: Magda przekona Kingę, żeby nie zostawiała Piotrka. Nie da już rad

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1545: Magda przekona Kingę, żeby nie zostawiała Piotrka. Nie da już rad

M jak miłość, odcinek 1545: Magda przekona Kingę, żeby nie zostawiała Piotrka. Nie da już rad

2020-11-24 14:00

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) doszczętnie się podda. Kolejna ogromna afera z Piotrkiem (Marcin Mroczek), będzie skutkowała jej załamaniem nerwowym. Tylko Magda (Anna Mucha) będzie się jeszcze łudzić, że Zduńscy posklejają swoje małżeństwo. Postara się ratować resztki ich zszarganych relacji, zmuszając Andrzeja (Krystian Wieczorek) do pozbycia się Kamili (Anna Gorajska) z firmy. W 1545 odcinku "M jak miłość" okaże się, że to przyniesie odwrotny skutek, a Kinga będzie wypłakiwać się w jej ramię nad rozpadem małżeństwa. Co powie Magda, by przyjaciółka się nie poddała?

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga zwierzy się Magdzie, że jej próba usunięcia Kamili z ich życia z Piotrkiem, skończyła się fiaskiem.

- Postawiłam Piotrkowi ultimatum, że ta cała Kamila musi zniknąć z naszego życia i nic. Schował głowę w piasek. - Powie załamana. 

Magda nie będzie miała zamiaru spokojnie patrzeć na rozpad małżeństwa Zduńskich. Zagrozi Andrzejowi, że jeśli nie oddzieli Piotrka od kochanki na polu zawodowym, ona zwolni się z pracy. W 1545 odcinku "M jak miłość" osiągnie cel, bo Kamila dostanie nakaz pracy z Kamilem Grycem (Marcin Bosak). 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Rafał zakochany w Ali. Dla niego narazi się na zemstę psychola

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

W 1545 odcinku "M jak miłość" Piotrek dowie się od Kamili, że nie będą już współpracować. Kochanka nastawi go przeciwko żonie. Zduński zrobi Kindze aferę, a ona nie będzie rozumiała o co chodzi. Poczuje się zdradzona, bo jej własny mąż uwierzy Kamili, a nie jej. Nie będzie mała siły walczyć o to małżeństwo. W 1545 odcinku "M jak miłość" ponownie spotka się z Magdą, ale tym razem cała roztrzęsiona i we łzach, nie da rady tłumić emocji. Powie Budzyńskiej, że to naprawdę koniec. Magda nie pogodzi się z takim stanem rzeczy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi wstrząśnie Piotrkiem. Poważne obrażenia po upadku ze schodów

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga wypłacze się Magdzie.

- Walczyłam o to małżeństwo, starałam się. Nie ma to już najmniejszego sensu

- Kinga, nie możesz tak myśleć. Przecież wy z Piotrkiem mieliście zawsze wyjątkowe porozumienie, wyjątkowo się dogadywaliście. Nie ma takich ludzi, nie ma takich par. Nie stało się nic, czego nie dałoby się odkręcić - Magda za wszelką cenę spróbuje przekonać Kingę, by ta nie rezygnowała z małżeństwa. 

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie załamana i nie przyjmie do wiadomości, że może jest jeszcze jakaś nadzieja dla niej i Piotrka. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany