M jak miłość, odcinek 1545: Rafał zakochany w Ali. Dla niego narazi się na zemstę psychola

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Rafał zakochany w Ali. Dla niego narazi się na zemstę psychola

M jak miłość, odcinek 1545: Rafał zakochany w Ali. Dla niego narazi się na zemstę psychola

2020-11-25 19:47

W 1545 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) przed swoimi urodzinami przeżyje szok! Przyjedzie po nią Rafał (Jakub Kucner), w którym od dawna się podkochuje. Szkoda tylko, że nie przewidzi obecności nowego adoratora Ali. Tomasz (Jędrzej Bigosiński) bardzo zainteresuje się młodą dziewczyną. Dlatego kiedy przekona się, że ona jest bardziej pochłonięta Rafałem, dostanie szału. W 1545 odcinku "M jak miłość" okaże się, że niezły z niego psychopata, przez którego młoda Ala będzie miała ogromne problemy!

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Ala będzie szykowała się do swoich urodzin. Zaprosi na nie nowopoznanego Tomasza, z którym poznała się przy okazji kontroli w bistro. Mężczyzna przeprowadza kontrole sanepidu w lokalach gastronomicznych. Od razu zwróci uwagę na Alę, która zacznie z nim flirtować. Dziewczyna zaprosi go na swoje urodziny, a on oczarowany chętnie się zgodzi. Szybko okaże się, że w 1545 odcinku "M jak miłość" popełnia jeden z najgorszych błędów. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Rafał ukryje przed Sonią, że Janek zaginął. Zastąpi jej narzeczonego!

M jak miłość. Ala prześladowana przez psychopatę z sanepidu. Zniszczy bistro Kingi

W 1545 odcinku "M jak miłość" nastąpi żenująca sytuacja, kiedy obaj panowie spotkają się pod bistro. Tomasz przyjdzie na zaproszenie Ali, która nie będzie wiedziała, że Rafał również zjawi się w Warszawie. Zdezorientowana dziewczyna w chwilę zapomni o nowopoznanym facecie i będzie zachwycona, że Rafał składa jej życzenia, a także da jej całusa! W 1545 odcinku "M jak miłość" Tomasz od razu zareaguje i spróbuje dać do zrozumienia Rafałowi, że nie jest mile widziany. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Kamila omota Piotrka jak swojego byłego! Skusi się na romantyczny wyjazd do domku gdzie sypiała z mężem

W 1545 odcinku "M jak miłość" Tomasz wścieknie się na to, co wyprawia Ala. Poczuje się oszukany i odsunięty. Dziewczyna nie będzie miała skrupułów skupić się na Rafale, a i on wyda się bardzo zainteresowany dziewczyną. Tomasz dostanie szału i zacznie jej grozić! Niestety Ala zapomni, że jest to inspektor sanepidu i od jego woli może zależeć los bistro. W 1545 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Ala sprowadzi na knajpę i Kingę (Katarzyna Cichopek) mnóstwo kłopotów!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze