M jak miłość, odcinek 1545: Ala i Rafał spędzą razem szaloną noc w jej urodziny! Narażą się na zemstę innego faceta

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Ala i Rafał spędzą razem szaloną noc w jej urodziny! Narażą się na zemstę innego faceta

M jak miłość, odcinek 1545: Ala i Rafał spędzą razem szaloną noc w jej urodziny! Narażą się na zemstę innego faceta

2020-11-09 21:39

W 1545 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) i Rafał (Jakub Kucner) będą o krok od romansu. Zakochana nastolatka znajdzie sposób, by zdobyć policjanta, a przełomem w ich relacjach będzie impreza z okazji jej 19. urodzin! Przyjaciółki Ali w ramach prezentu sprowadzą do Warszawy Rafała, który zgodzi się pójść z nimi na imprezę. Pechowo w 1545 odcinku "M jak miłość" Alę poderwie jednak inny facet, inspektor sanitarny Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński), który zjawi się w bistro, żeby przeprowadzić kontrolę. Szalona noc Ali i Rafała będzie miała przerażający finał, bo Tomasz zaplanuje na nich zemstę.

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ala i Rafał z "M jak miłość" zbliżą się do siebie coraz bardziej. Miłości Ali do starszego policjanta z Lipnicy, który był przyjacielem jej zmarłego brata Roberta (Filip Gurłacz) nie osłabi ani odległość, ani rozłąka! Bo szaleńczo zakochana nastolatka postawiła sobie za cel zdobycie Rafała małymi krokami. Najpierw zostając jego przyjaciółką, a potem rozkochując go w sobie bez pamięci. A pierwszy pocałunek Ali i Rafała w "M jak miłość" to dowód na to, że zacznie jej się to udawać.

Nie przegap: 18-letnia gwiazda M jak miłość ma dziecko?! Alicja Ostolska wyznała całą prawdę

Jednak imprezowe życie jakie Ala wjedzie w Warszawie niedługo sprowadzi na nią kolejne kłopoty. W 1545 odcinku "M jak miłość" w "Bistro za rogiem" zjawi się inspektor sanitarny, Tomasz Kawecki, który dostanie skargę na lokal, a właściwie na obsługę młodych kelnerek i postanowi przeprowadzić kontrolę! Ala znajdzie jednak na niego sposób, a oczarowany nastolatką inspektor zaprosi ją na randkę. Tego dnia właśnie dziewczyna będzie obchodziła 19. urodziny.

Z tej okazji w 1545 odcinku "M jak miłość" przyjaciółki i współlokatorki Ali, Lilka (Monika Mielnicka) i Ewka (Jowita Chwałek) przygotują jej niespodziankę! Zaproszą na imprezę Rafała. Policjant przyjedzie z Lipnicy na motorze, czym sprawi Ali wielką radość. Ale wszystko zepsuje jej nowy adorator, inspektor Tomasz, który też wkręci się na urodzinową imprezę Ali.

M jak miłość, odcinek 1540. Ala zaciągnie Rafała do łóżka! Ksiądz będzie w szoku kiedy ich nakryje

Jakby tego było mało, to w 1545 odcinku "M jak miłość" Ala odtrąci Tomasza, dając mu wyraźnie do zrozumienia, że liczy się dla niej tylko Rafał, bo to w nim jest zakochana. Nie przewidzi konsekwencji swojego zachowania, bo jak podaje "Świat Seriali" inspektor sanitarny postanowi się zemścić na Ali, za to, że wybrała policjanta. Zrobi się nieprzyjemnie, ale mimo to, w 1545 odcinku "M jak miłość" Ala i Rafał spędzą razem szaloną noc w klubie!

Nie przegap: M jak miłość. Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby kochanka Piotrka zabrała jej męża i rozbiła rodzinę - WIDEO

	M jak miłość odc. 1545. Ala (Alicja Ostolska), inspektor sanitarny Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Ala (Alicja Ostolska), inspektor sanitarny Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński)
M jak miłość odc. 1540. Rafał Stadnicki (Jakub Kucner), Ala (Alicja Ostolska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Rafał Stadnicki (Jakub Kucner), Ala (Alicja Ostolska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze