M jak miłość, odcinek 1545: Kamila wyzna Piotrkowi miłość i nastawi go przeciwko Kindze - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1545: Kamila wyzna Piotrkowi miłość i nastawi go przeciwko Kindze - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1545: Kamila wyzna Piotrkowi miłość i nastawi go przeciwko Kindze - ZWIASTUN

2020-11-23 21:41

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) tak bardzo namiesza Piotrkowi (Marcin Mroczek) w głowie, że naiwniak uwierzy w każde jej słowo. Prawniczka nie będzie mogła się pogodzić z tym, że nie będzie dłużej z nim pracować, bo Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) wyrzuci ją z ich wspólnego projektu. Bezwzględna Jabłońska w 1545 odcinku "M jak miłość" wyładuje całą złość na Kindze (Katarzyna Cichopek). Bez skrupułów kochanka oskarży żonę Piotrka o to, że niszczy jej karierę i życie. Bo zabiera jej także ukochanego mężczyznę. Co Piotrek na to?

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamila z "M jak miłość" w 1545 odcinku przekroczy wszelkie granice w relacjach z Piotrkiem. Posunie się na tyle daleko, że Magda (Anna Mucha) zażąda od Budzyńskiego (Krystian Wieczorek),żeby pozbył się Jabłońskiej z kancelarii. W przeciwnym razie rozwód Kingi i Piotrka stanie się faktem. Pod wpływem słów żony Andrzej w 1545 odcinku "M jak miłość" przeprowadzi poważną rozmowę z Kamilą. Uprzedzi ją, że może z nimi współpracować nad kolejną sprawę, ale już nie z Piotrkiem! Tym samym odsunie ją od projektu, który zaczęli jeszcze podczas delegacji do USA.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Magda zobaczy jak Kamila dobiera się do Piotrka od tyłu! Nie daruje jej tego

Dla Kamili to będzie tak bolesna porażka, że w 1545 odcinku "M jak miłość" całą złość wyładuje na Kindze. Zjawi się w bistro i na oczach całego personelu obrzuci ją błotem. - Wiem, że to twoja sprawka! Twoi przyjaciele próbują mnie udupić! Grasz niewiniątko, ale potrafisz pociągać za sznurki. Chcesz namieszać w moim życiu?

- Nie wiem o czym mówisz... Nie mamy o czym rozmawiać - Kinga spróbuje zachować spokój, ale Kamila nakręci się jeszcze bardziej. - Mamy! Zrobiłaś ze mnie potwora! Przez ciebie wyrzucili mnie z projektu, któremu poświęciłam dużo czasu i energii! Boisz się, że gdyby sprawy potoczyłby się inaczej, Piotrek wybrałby mnie, a nie ciebie!

Po tych słowach kochanka Piotrka w 1545 odcinku "M jak miłość" dostanie za swoje. Bo kelnerka Ala (Alicja Ostolska) "niechcący" obleje Jabłońską kawą. - Doigrałaś się! - rzuci na odchodne prawniczka.

Żeby zemścić się na Kindze, że straciła Piotrka w 1545 odcinku "M jak miłość" odegra się na rywalce tak, żeby zabolało ją jeszcze bardziej. Postawi wszystko na jedną kartę i nastawi Zduńskiego przeciwko żonie. - Przykro mi Kamila, wiem ile pracy kosztował cię ten projekt... - zlituje się nad kochanką Piotrek. A Kamila nie pozostawi suchej nitki na Kindze. Oskarżając ją o wszystko co złe.

- Daj spokój, decyzja zapadła, to i tak nic nie zmieni! Jestem po prostu wkurzona na taką niesprawiedliwość. A wiesz, kto za tym stoi? Twoja żona! Ale ona musi teraz triumfować! Mecenasie Zduński, praca z panem to prawdziwa przyjemność... Ja nie wiem, może to ja jestem temu winna? Nie umiem się z tym pogodzić, twoja żona ma wszystko - dzieci, ciebie... Ja nie mam nic! Wyobrażasz sobie w jakiej sytuacji to mnie stawia?

- Ale o czym ty mówisz?  - Zduński nie zrozumie o czym Jabłońska mówi. - Piotrek, ja tego nie planowałam, nie chciałam tego... Po prostu się stało. Zakochałam się w tobie... - wyzna mu miłość w 1545 odcinku "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek puści Kamilę kantem! Kochanka nie da się tak łatwo spławić

Uczucie Kamili sprawi, że w 1545 odcinku "M jak miłość" Piotrek odwróci się od żony. Zaraz po powrocie do domu wywoła kolejną awanturę z żoną o kochankę.

M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość, odcinek 1545, Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1545, Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze