M jak miłość, odcinek 1545: Kamil nie daruje Kamili, że go nie chciała. Kariera Jabłońskiej będzie skończona

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1545: Kamil nie daruje Kamili, że go nie chciała. Kariera Jabłońskiej będzie skończona

M jak miłość, odcinek 1545: Kamil nie daruje Kamili, że go nie chciała. Kariera Jabłońskiej będzie skończona

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) będzie przekonany, że seksowna Kamila (Anna Gorajska) poleci na jego urok. Kiedy zostanie brutalnie odrzucony poprzysięgnie zemstę. Kamila, która ma bzika na punkcie odebrania Kindze (Katarzyna Cichopek) Piotrka (Marcin Mroczek) zlekceważy groźnego rywala, jakim jest mecenas Gryc. I właśnie w tym momencie 1545 odcinka "M jak miłość" przegra wszystko - straci nie tylko szansę na kolejny gorący romans, ale jej kariera legnie w gruzach!

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" wszystko zacznie się od tego, że mecenas Budzyński (Krystian Wieczorek) z mecenasem Wernerem (Jacek Kopczyński) odkryją, że przez romans Kamili z Piotrkiem mogą stracić duże pieniądze i postanowią temu zapobiec. Bardzo pomoże im w decyzji Magda (Anna Mucha), która zagrozi, że odejdzie z pracy, jeżeli "ten cyrk" będzie trwał. I tak sprytna Kamila trafi w ręce mecenasa Gryca...

To właśnie Kamil zostanie partnerem Kamili w 1545 odcinku "M jak miłość" w nowej sprawie, którą decyzją właścicieli kancelarii mają razem prowadzić. I Kamil, jak to Kamil - napali się na seksowną prawniczkę i będzie miał zamiar korzystać z jej wdzięków co najmniej tak samo jak Zduński.    

M jak miłość, odcinek 1545 ZWIASTUN. Kamila wyzna Piotrkowi miłość. Kamil napali się na kochankę Zduńskiego

- Ale się narobiło. Słyszałem, że będziemy mieli przyjemność pracować razem - powie Kamil do nowej partnerki, roztaczając cały swój męski urok. 

- Nie wiem kto będzie miał tę przyjemność, ale na pewno nie ja - odpowie mu bezczelnie Kamila.

Kamil, który pokazuje ludzką twarz pod wpływem swojej córki (Hania Nowosielska), jest jednak nadal tym samym, mściwym gościem, który o mało nie wsadził Olka (Maurycy Popiel) do więzienia na resztę życia i o mały włos nie odebrał Magdy Budzyńskiemu. Jemu nie można bezkarnie załazić za skórę. Ale zadufana w sobie Kamila w 1545 odcinku "M jak miłość" to zrobi! 

- Ona jest kompletnie nieczuła na moje wdzięki - poskarży się Kamil Magdzie.

- Bo to zła kobieta jest!

- Kurczę, a mnie się to podoba. Będzie się działo. Na grubo! - zapowie Kamil.

I znając metody, upór i psychopatyczne skłonności Kamila, można założyć, że zrobi wszystko, aby Kamila zapłaciła za swoją zniewagę, na którą się poważy w 1545 odcinku "M jak miłość". A, że będą pracować razem będzie ją miał "na widelcu"... I zapewne bezczelna prawniczka stanie przed wyborem: albo będzie jego, albo straci wszystko. A na prawniczym rynku będzie skończona, bo tak działa Kamil Gryc w "M jak miłość"!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze