M jak miłość, odcinek 1506: Kamil wsadzi Olka do więzienia, a potem weźmie się za Ankę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1506: Kamil wsadzi Olka do więzienia, a potem weźmie się za Ankę

M jak miłość, odcinek 1506: Kamil wsadzi Olka do więzienia, a potem weźmie się za Ankę

2020-03-10 10:11

W 1506 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie triumfował! Aresztowany Olek (Maurycy Popiel) trafi za kratki pod zarzutem zabójstwa Artura (Tomasz Ciachorowski). Tym samym kuzyn Artura zrealizuje swój plan i wsadzi Olka do więzienia, być może na długie lata! Ale na tym nie koniec podłości Kamila, bo w 1506 odcinku "M jak miłość" pokaże Magdzie (Anna Mucha) jakim jest draniem, a później weźmie się także za Ankę (Weronika Rosati), swoją byłą kochankę, którą rzucił w okrutny sposób.

"M jak miłość" odcinek 1506 - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1506 odcinku "M jak miłość" Olek będzie siedział w więzieniu za zabójstwo Artura, a Kamil poczuje chorą satysfakcję, że rozwiązał zagadkę zniknięcia swojego kuzyna do końca. Jak tego "dokona"?

Tuż przed aresztowaniem Chodakowskiego wyciągnie całą prawdę z Olewicza (Tomasz Dedek) - upije wspólnika Olka i namówi do zwierzeń na temat wydarzeń tragicznej nocy kiedy Artur zaatakował Izę (Adriana Kalska) w domu nad jeziorem. Pijany Olewicz w  1505 odcinku "M jak miłość" wygada się, że Olek zabił Artura, a ciało zakopał w lesie!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1506: Kamil odsłoni przed Magdą prawdziwą twarz! Nie daruje mu, że wsadził Olka do więzienia

Na tym jednak śledztwo Kamila w 1506 odcinku "M jak miłość" się nie skończy! Bo Gryc postanowi zrobić wszystko co w jego mocy, żeby Olek na długie lata trafił do więzienia. Jako prawnik posłuży się różnymi sztuczkami, by Chodakowski został skazany za morderstwo, bez żadnych okoliczności łagodzących.

M jak miłość. Kamil pogrąży Olka w sądzie! Marcin i Iza potwierdzą zeznania.

Kiedy w 1506 odcinku "M jak miłość" Magda dowie się jakiej podłości dopuścił się Kamil zapowie, że to nie koniec ich przyjaźni, że nigdy nie wybaczy mu, że wsadził Olka za kratki. Słowa Magdy nie zrobią na Grycu żadnego wrażenia. Mało tego, nagle przejdzie mu wielka miłość do żony Andrzeja (Krystian Wieczorek) i wróci do Anki.

Sprawdź też: M jak miłość. Ślub Anety i Olka w więzieniu. Nie będą razem po ślubie!

Powrót Anki do "M jak miłość" w 1506 odcinku otworzy nowy rozdział w życiu szemranej przyjaciółki Magdy i Kingi (Katarzyna Cichopek). Po tym jak z pomocą Kamila chciała rozdzielić Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z ukochaną, teraz znów będzie kochanką Gryca!

M jak miłość odc. 1472. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1472. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość, odc. 1462. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1462. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze