M jak miłość, odcinek 1544: Dziecko Anety i Olka uratuje jej matkę przed śmiercią? Będą kłamać jak najęci

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1544: Dziecko Anety i Olka uratuje jej matkę przed śmiercią? Będą kłamać jak najęci

M jak miłość, odcinek 1544: Dziecko Anety i Olka uratuje jej matkę. Będą kłamać jak najęci, żeby Iwona wyzdrowiała

W 1544 odcinku "M jak miłość" ciąża Anety (Ilona Janyst) okaże się "strzałem w dziesiątkę". Jej matka (Hanna Śleszyńska) totalnie zmieni swoje podejście do leczenia i uniesiona szczęściem postanowi zrobić wszystko, aby żyć! I choć Olek (Maurycy Popiel) podczas rodzinnej rozmowy będzie próbował powiedzieć teściowej prawdę, znienacka i wycofa się i zacznie kłamać jak z nut ramie w ramię ze swoją żoną... Czy kolejne kłamstwo Anety uratuje jej matce życie w 1544 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak miłość" rodzina Olka odbędzie bardzo poważną rozmowę na temat życia i śmierci. Chodakowski będzie ciągle wściekły na żonę za oszustwo "ciążowe" i postanowi ujawnić Iwonie prawdę. Ale wydarzy się coś nieoczekiwanego... 

Matka Anety w 1544 odcinku "M jak miłość" zacznie przekonywać Olka, aby zaczął cieszyć się z dziecka! I nie cofnie się przed niczym, przed nawet mocnym słowem, aby osiągnąc swój cel. Olek ma się cieszyć z dziecka tak jak ona! 

- Wiem, że jesteś w szoku, ale nie ma sensu dłużej tego ukrywać. Twoja żona jest w ciąży! A ja chcę, to znaczy bardzo bym chciała, żebyś się z tego dziecka ucieszył, zaakceptował sytuację! - matka Anety nie zostawi Olkowi wyboru. 

- Dobrze...

- Chyba nie okażesz się dupkiem i nie zaczniesz stresować kobiety w ciąży?

- Mamo, przykro mi, ale powinnaś o czymś wiedzieć - zacznie jednak Olek. 

Zobacz też: M jak miłość. Sonia z dzieckiem Janka po jego śmierci? Barbara Wypych pokazała zdjęcia z planu

I w tym momencie 1544 odcinka "M jak miłość" Aneta powstrzyma męża przed  dalszą przemową uciszającym gestem ręki i mocnym spojrzeniem. I kiedy Olek na chwilę zamilknie, jego teściowa będzie kontynuować.  

M jak miłość, odcinek 1544 ZWIASTUN. Dziecko Anety i Olka uratuje jej matkę przed śmiercią?

- Ale ja wiem! ustaliliście, że nie będziecie mieć dzieci. Ale stało się i wspaniale! Dla mnie to cud! Gdyby nie to, nie wiem, co by ze mną było... To mi dodało skrzydeł, kopa do leczenia. Pokonam to cholerstwo. Przecież nie pozbawię dziecka babci!

- Tak, dla mnie to też cud. Proszę się nie denerwować, wszystko będzie dobrze - Olek podda się i będzie kłamał jak z nut!

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza namówi Anetę na to, aby naprawdę zaszła w ciążę. Czy wydarzy się podwójny "cud" i kłamstwo Anety okaże się prawdą, a jej szczęśliwa matka podejmie intensywne leczenie, dzięki któremu wyzdrowieje? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze