M jak miłość, odcinek 1542: Pierwszy seks Łukasza i Kasi brutalnie przerwany przez matkę! Znów nic z tego - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1542: Pierwszy seks Łukasza i Kasi brutalnie przerwany przez matkę! Znów nic z tego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1542: Pierwszy seks Łukasza i Kasi brutalnie przerwany przez matkę! Nawet nie skończą - ZDJĘCIA

2020-11-16 21:00

W 1542 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) i Kasia (Paulina Lasota) wylądują razem w łóżku. Gorąca randka Wojciechowskiego z ponętną stażystką ze szpitala w mieszkaniu jego matki Marty (Dominika Ostałowska) będzie miała tylko jego cel - seks, na który Łukasz liczy już od dawna. Dość szybko dadzą się ponieść pożądaniu, a Łukasz w 1542 odcinku "M jak miłość" odetchnie z ulgą, bo jego była Katia (Joanna Jarmołowicz) przestanie mieszać w jego życiu. Zakochani będą liczyli na upojny seks kiedy nagle przerwie mi... matka! Nawet nie dokończą tego, co zaczęli?

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie dwoił się i troił, żeby Katia pogodziła się ze swoim mężem Igorem (Ali Bahrudinov)! Powód? Będzie chciał wreszcie pozbyć się swojej byłej, która wróciła do Polski i nieźle namieszała mu w życiu. Oczywiście będzie świadomy tego, że kiedy Katia wyjedzie znów zabierze mu córkę Natalię (Lena Dałek). Mimo to Wojciechowski dość szybko pogodzi się z tym, że kolejny raz straci dziecko, że bandyta z Gruzji będzie wychowywał Natalię jak własną córeczkę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Tylko Anita zlituje się nad 5-letnią córką Gryca - ZWIASTUN

Nawet Marta w 1542 odcinku "M jak miłość" nie zrozumie Łukasza, który łatwo odpuści walkę o Natalię. Ale on będzie za bardzo skupiony na nowej dziewczynie, by próbować zatrzymać w kraju swoją eks z dzieckiem. Tuż po tym jak Katia wybaczy Igorowi, że zamknął ją w domu i nie pozwolił na choćby odrobinę wolności, Łukasz zaprosi na seks randkę stażystkę Kasię.

M jak miłość, odcinek 1542 ZWIASTUN. Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki

Ponieważ mieszkanie Łukasza będzie zajęte przez gości w Gruzji, w 1542 odcinku "M jak miłość" Wojciechowski urządzi miłosną schadzkę u swojej matki. Akurat tego wieczoru Marta obieca zająć się dziećmi Zduńskich na Deszczowej. Młodsza siostra Ania (Gabriela Świerczyńska) wyjdzie z koleżanką do kina. Wystarczy jeden telefon od Katii z informacją, że wróci z mężem do swojej ojczyzny, by Łukasz nabrał ochoty na więcej.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1542: Marta nastawi Łukasza przeciwko Katii! Namówi go na walkę w sądzie o córkę

Piękna stażystka Kasia w 1542 odcinku "M jak miłość" także ulegnie namiętności. Zakochani rzucą się na kanapę i zaczną rozbierać, by wreszcie przeżyć swój pierwszy raz. Na ostatniej takiej randce w decydującym momencie przerwała im Ania. Tym razem oboje będą liczyli, że doczekają finału. Wszystko będzie szło dobrze, aż do chwili kiedy nagle do mieszkania wejdzie Marta. - Łukasz, przepraszam, myślałam, że ty i Katia... - wydusi z siebie Wojciechowska w 1542 odcinku "M jak miłość" wstrząśnięta widokiem syna z inną dziewczyną.

- Mamo, chciałbym ci przedstawić... - zacznie Łukasz, kiedy błyskawicznie wstanie z Kasi. - Dobry wieczór, Kasia Stawska... -m przedstawi się stażystka. Jednak nowa dziewczyna Łukasza w 1542 odcinku "M jak miłość" nie zrobi na Marcie dobrego wrażenia.

M jak miłość odc. 1542. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)
M jak miłość odc. 1542. Łukasz (Jakub Józefowicz), Marta (Dominika Ostałowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Łukasz (Jakub Józefowicz), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1542. Kasia Stawska (Paulina Lasota), Marta (Dominika Ostałowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Kasia Stawska (Paulina Lasota), Marta (Dominika Ostałowska)
Najnowsze