M jak miłość, odcinek 1542: Marta nastawi Łukasza przeciwko Katii! Namówi go na walkę w sądzie o córkę

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1542: Marta nastawi Łukasza przeciwko Katii! Namówi go na walkę w sądzie o córkę

M jak miłość, odcinek 1542: Marta nastawi Łukasza przeciwko Katii! Namówi go na walkę w sądzie o córkę

W 1542 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) zrozumie, ze jej szczęście z poznawania wnuczki (Lena Dałek) nie potrwa długo. Łukasz wreszcie przyzna, że Katia (Joanna Jarmołowicz) dogadała się z Igorem (Ali Bahrudinov) i wraca z córką do Gruzji. Marta wpadnie w prawdziwą rozpacz z tego powodu! I użyje całej swojej prawniczej wiedzy i daru przekonywania, aby namówić Łukasza (Jakub Józefowicz) do walki o pozostanie małej Natalii w kraju. Czy jej się to uda w 1542 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" nareszcie będzie mogła nacieszyć się bliskim kontaktem z wnuczką. Łukasz chętnie "wykorzysta" mamę i zostawi ją z Natalią, sam oddając się własnym sprawom. Nie znajdziemy w nim aż tyle miłości do córki, co w Marcie do wnuczki... 

- Zostaniesz z nią trochę, dobra?- zapyta Łukasz mamę. 

- Nawet na zawsze! No co, musisz mieć u babci swoje miejsce tak?

W tym momencie 1542 odcinka "M jak miłość" mała Natalka odpowie babci: - Tak! - co wprawi Martę w absolutne szczęście. A Łukasz wykorzysta ten moment, aby powiedzieć mamie, że ta chwila nie potrwa długo. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1544: Koniec małżeństwa Olka i Anety? Gorzko pożałuje oszustwa

M jak miłość, odcinek 1542: Groźby Marty! Nie pozwoli, żeby Katia zabrała jej wnuczkę

- Wiesz, że Natalka wraca do Gruzji? Z Katią...

Marta nie przyjmie tej wiadomości spokojnie w 1542 odcinku "M jak miłość". A wręcz przeciwnie - rzuci się do walki o wnuczkę i nie odpuści Łukaszowi jego zaniedbania w tej sprawie. Nie ma zgody Marty na "powtórkę z rozrywki", czyli rzadkie zdjęcia Natalki na telefonie! 

- A może nie wróci? Jesteś ojcem, powinieneś powalczyć o to, żeby została z nami! Jeżeli teraz nie zabezpieczysz swoich praw do dziecka, to później zostaniesz z niczym!

- To nie jest czas na tę rozmowę teraz. Muszę lecieć! - rzuci matce Łukasz i ucieknie. 

Ale Marta wróci do tej rozmowy z synem w 1542 odcinku "M jak miłość". 

- Łukasz, ja wiem, że tego nie da się już skleić, że nie wrócicie z Katią do siebie, ale tym bardziej powinieneś ustalić jakieś zasady postępowania, od których nie byłoby odstępstwa. Tak jak ostatnio...

- Mamo! Nie mówi mi co mam robić!

Wygląda na to, że ojciec Natalii nie będzie miał najmniejszej ochoty na walkę o nią w 1542 odcinku "M jak miłość". Tak więc Marta zrobi to za niego!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze