M jak miłość, odcinek 1544: Koniec małżeństwa Olka i Anety? Gorzko pożałuje oszustwa

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1544: Koniec małżeństwa Olka i Anety? Gorzko pożałuje oszustwa

M jak miłość, odcinek 1544: Koniec małżeństwa Olka i Anety? Gorzko pożałuje oszustwa

W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zrozumie, że jego ukochana żona Aneta (Ilona Janyst) po raz kolejny oszukała wszystkich, ale tym razem również jego! W dodatku kłamstwo Anety będzie wyjątkowo perfidne i ciężko będzie zrozumieć, dlaczego Chodakowski właśnie padł jego ofiarą... Czy Olek będzie w stanie wybaczyć sprytnej żonce, że w 1544 odcinku "M jak miłość" zrobiła z niego kompletnego durnia?

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek przypadkiem znajdzie w domu dowód na oszustwo Anety. Po raz kolejny to on dowie się ostatni, o czymś niezwykle ważnym dla swojego życia. I w dodatku jeszcze bardzo się ucieszy!

Jak pamiętamy, Aneta potrafiła zaskakiwać Olka w niecodzienny sposób. Na przykład o swoim ślubie osadzony Chodakowski dowiedział się od więziennego strażnika, który przeszedł go na ceremonię odprowadzić. Tym razem sprawa też będzie ciężkiego kalibru. 

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek znajdzie przypadkiem test ciążowy Anety. I wpadnie w euforię, kiedy stwierdzi, że wynik jest pozytywny!  Chodakowski natychmiast zacznie "skakać" wokół ukochanej żonki i spełniać każdą jej zachciankę. Do czasu...

W końcu zmęczona kolejnym oszustwem Aneta i licznymi pytaniami Olka, jak się czuje i czy wszystko jest dobrze, wyzna mu prawdę, że test nie jest jej, a podłożyła go w domu, aby jej matka zgodziła się na leczenie raka. Choć cel będzie szczytny, Olek w 1544 odcinku "M jak miłość" wpadnie w prawdziwą wściekłość i odmówi brania udziału w "tym cyrku". Zwłaszcza, że nie wprowadziła go w swój plan i wyszedł na kompletnego durnia!

Zobacz także: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

Czy Olek ochłonie i zrozumie, że życie jego teściowej warte było kłamstwa o ciąży Anety? A może nigdy nie wybaczy Anecie, zakładając że już kompletnie nie wie czego się może po własnej żonie spodziewać? Przekonamy się już w 1544 odcinku "M jak miłość"! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze