M jak miłość, odcinek 1540: Paweł będzie ratował małżeństwo Kingi i Piotrka przed rozwodem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1540: Paweł będzie ratował małżeństwo Kingi i Piotrka przed rozwodem

M jak miłość, odcinek 1540: Paweł będzie ratował małżeństwo Kingi i Piotrka przed rozwodem

Szok w 1540 odcinku "M jak miłość" - rozpadające się małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie ratował... Paweł (Rafał Mroczek)! I trzeba przyznać, że szwagier Kingi wykaże się w tym momencie bohaterstwem - odważy się po raz kolejny stanąć z bratem twarzą w twarz! Czy Paweł zdoła uratować małżeństwo Zduńskich przed rozwodem? Jaką zapłaci cenę w 1540 odcinku "M jak miłość" za swoją bohaterską próbę?

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł w 1540 odcinku "M jak miłość" po raz pierwszy od bijatyki po powrocie Piotrka zdobędzie się na odwagę, aby znów spotkać z się z bratek twarzą w twarz. Oczywiście, nie będzie mógł patrzeć na cierpienie Kingi, ale i rozum mu podpowie - rodzinę trzeba ratować. 

Dlatego Paweł Zduński pojawi się u Piotrka w 1540 odcinku "M jak miłość" w kancelarii, Zapewne będzie myślał, że na gruncie zawodowym, Piotrek nie zrobi mu nic złego i powstrzyma swoją wściekłość. Czy faktycznie tak będzie? 

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

Niestety, pomimo jawnej zdrady Piotrka z Kamilą we własnym domu, Piotrek aż do 1540 odcinka "M jak miłość" nie zmądrzeje. O stratę żony i dzieci, będzie nadal obwiniał swojego brata!

Dlatego też, kiedy Paweł pojawi się u Piotrka w pracy z intencją poważnej rozmowy na temat dalszych losów małżeństwa z Kingą, prawnik wyrzuci brata za drzwi! I nie usłyszy, jak bardzo się mylił, posądzając żonę i Pawła o romans i jak ważne dla Pawła jest ich pogodzenie... Oraz nie pozna prawdy o miłości Pawła i Franki, która zacznie się na nowo i - wydumane mniej lub bardziej - przez Piotrka zagrożenie ze strony brata po prostu zniknie! Czy Paweł wymyśli inny sposób na dotarcie do upartego Piotrka, który podejrzewał będzie najgorsze, bo sam ma wiele na sumieniu?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze