M jak miłość, odcinek 1537: Tak zmieniała się 5-letnia Hania! Ostatnia rozmowa Natalki z córką

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1537: Tak zmieniała się 5-letnia Hania! Ostatnia rozmowa Natalki z córką

M jak miłość, odcinek 1537: Tak zmieniała się 5-letnia Hania! Ostatnia rozmowa Natalki z córką

2020-10-27 20:34

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) będzie trzymała w ręku pozew rozwodowy. Po zdradzie Franka (Piotr Nerlewski) z Justyną (Olga Kalicka), nie ma innego wyjścia, jak zakończenie małżeństwa. Tym bardziej, że Franek wydaje się być niewzruszony całą sytuacją. W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka będzie przebywała w Grabinie, za to Franek z ich córką 5-letnią Hanią (Maja Marczak) w Australii. Natalka choć bardzo chce odzyskać dziecko, połączy się z nią na video i przekona się, że rozłąka źle na nią wpływa. Zobaczcie jak zmieniła się córka Natalki i Franka!

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka będzie zdecydowana na rozwód z Frankiem. Po jego zdradzie w Australii z dawną miłością Justyną, nie będzie mowy o negocjacjach. Dziewczyna tylko Barbarze (Teresa Lipowska) zwierzyła się, że mąż nie bardzo się przejął jej odkryciem prawy o romansie. Nie próbował także walczyć o ich relację. W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka będzie bała się o jej relację z córką Hanią, która przebywa z mężem w Australii. Zadzwoni do niej na video.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Kinga wróci do Piotrka z dziećmi. Marysia będzie podejrzewała najgorsze!

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka połączy się z córką poprzez video. Zapyta jak miewa się dziewczynka. Dziecko nie będzie zdawało sobie sprawy w jak wielkim kryzysie znajdują się rodzice, dlatego opowie Natalce historię o pająku. Niewinna Hania wzbudzi w Natalce rozczulenie. W 1537 odcinku "M jak miłość" córka wspomni o ojcu.

- Chcesz porozmawiać z tatą? - Zapyta dziewczynka. 

- Nie kochanie, wiesz? Ja już muszę kończyć. A ty chyba już idziesz spać, prawda? Będziesz się kładła. Dobranoc, słodkich snów. - Wykręci się Natalka. 

Przeczytaj: M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia nie pozna własnej córki - WIDEO

Natalka i Franek z "M jak miłość" od nie będą potrafili się dogadać. Dziewczyna zauważy, że może przez to stracić córkę. Mała Hania zmienia się i dorasta, a Natalka nie może być tego świadkiem, będąc tak daleko od niej. Różne strefy czasowe również uniemożliwiają swobodną komunikację. W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka zrozumie, że wiele omija ją z życia dziecka i będzie chciała jak najszybciej sprowadzić ją do Polski. Franek może jednak robić jej spore problemy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze