M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)

M jak miłość, odcinek 1536: Kamil odda Polę obcej kobiecie. Nie będzie mógł znieść płaczu córki - ZWIASTUN

W 1536 odcinku "M jak miłość" 5-letnia Pola (Hania Nowosielska) przeżyje ze swoim ojcem ciężkie chwile. I kiedy córka Kamila (Marcin Bosak) - jak każde małe dziecko - nie wytrzyma i zacznie płakać, Gryc po prostu ją odda. I to zupełnie obcej kobiecie! Dla dziecka Kamila to będzie kolejny cios - nie dość, że matka ją porzuciła, to i rodzony ojciec nie chce. Jak zareaguje zrozpaczona Pola w 1536 odcinku "M jak miłość"? Zobacz koniecznie ZWIASTUN tego niezwykle dramatycznego odcinka serialu!

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1536 "M jak miłość" okaże się w życiu córki Kamila przełomowy. Dziecko już nie tylko będzie się musiało odnaleźć w obcym świecie i z obcym facetem, który każe do siebie mówić "tato", ale jeszcze z zupełnie obcą kobietą!

- Słuchaj, przyszła taka pani, która się będzie teraz tobą zajmować - obudzi Kamil córkę. - Ubierz się szybciutko i zejdź na dół.  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1536: Magda po rozstaniu Kingi i Piotrka nie wytrzyma! Dostanie się Zduńskiemu

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie

Jeszcze w tym momencie 1536 odcinka "M jak miłość" Pola będzie bardzo dzielna. Zgodzi się na spotkanie z obcą osobą, ale próbuje przy tym dowiedzieć się czegoś więcej o swoim losie.

- A jak właściwie mam do ciebie mówić, bo nie wiem? - zapyta rezolutna 5-latka. 

- Może dla ułatwienia "tato"? - zapyta Kamil robiąc dość zniesmaczoną minę. - Albo Kamil? Możesz mi mówić "mecenasie"!

W 1536 odcinku "M jak miłość" okaże się też, że Pola ma poważną chorobę, o której jej ojciec nic nie wie. O brak tej informacji zrobi piekielną awanturę matce Poli, oczywiście w obecności dziewczynki. 

Nic dziwnego, że córka Kamila w końcu nie wtrzyma tego napięcia i ucieknie z domu w 1536 odcinku "M jak miłość'. Czy pomysł z opiekunką okaże się wybawieniem, czy "gwoździem do trumny" relacji Kamila z córką? 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze