M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek w dzikim szale! Wróci bez zapowiedzi i przy synu oskarży Kingę i Pawła o romans - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek w dzikim szale! Wróci bez zapowiedzi i przy synu oskarży Kingę i Pawła o romans - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek w dzikim szale! Wróci bez zapowiedzi i przy synu oskarży Kingę i Pawła o romans - WIDEO

2020-10-20 21:22

W 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) wróci do Polski i przeżyje wstrząs na widok Kingi (Katarzyna Cichopek) czule miziającej Pawła (Rafał Mroczek). Zszokowany Zduński będzie pewny, że żona dobiera się do jego brata i przyłapał ich tuż po tym jak dopuścili się zdrady. Nie dość, że oskarży ich o romans, to jeszcze w 1535 odcinku "M jak miłość" zrobi to przy synu. Misiek (Aleksander Bożyk) będzie przerażony słysząc ton głosu ojca. Kinga wpadnie w panikę i będzie starała się ratować sytuację. Ale finał będzie dramatyczny dla wszystkich. Zobaczcie WIDEO z 1535 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Paweł będą razem w 1535 odcinku "M jak miłość"?! Małżeństwo Zduńskich do niedawna było bardzo szczęśliwe. Aż do chwili, gdy Piotrek wyjechał do USA i zostawił rodzinę w Polsce. Służbowa delegacja do Nowego Jorku z piękną prawniczką Kamilą (Anna Gorajska) przeciągnęła się w czasie i w konsekwencji doprowadziła do powolnego rozpadu rodziny. To Paweł zajął miejsce brata jako ojciec jego dzieci i drugi mąż Kingi. Niestety dla całej trójki źle to się wszystko skończy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

Powrót Piotrka w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie tak niespodziewany, że w domu przy Deszczowej zastanie sytuację, która wymknie się pod kontroli. Podczas gwałtownej burzy i ulewy woda zniszczony dach zacznie przeciekać, więc Paweł pośpieszy na ratunek Kindze i dzieciom. A później przemoczony do suchej nitki rozbierze się w sypialni bratowej. Kiedy będzie stał bez koszulki wejdzie Zduńska, która zauważy ranną rękę szwagra. Z czułością dotknie jego ramienia i wtedy w 1535 odcinku "M jak miłość" w drzwiach stanie Piotrek. Porażony widokiem Kingi i półnagiego Pawła razem!

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

- Mogłem się tego domyślać... - rzuci z pogardą w głosie Piotrek w 1535 odcinku "M jak miłość" do żony i brata. Oburzona jego oskarżeniami Kinga nie wytrzyma. - Pogięło cię!- Nie kłam, widziałem...

Ostra wymiana zdań w 1535 odcinku "M jak miłość" przerazi Miśka, który zapyta tylko. - Mamo, co się dzieje?- Nic, tatuś jest bardzo zmęczony po podróży. Chodź... - Kinga szybko wyprowadzi syna z pokoju, by dłużej nie słuchał bzdur wypowiedzianych przez Piotrka. Dopiero po ich wyjściu Paweł w 1535 odcinku "M jak miłość" stanie w obronie dobrego imienia Kingi. - Puknij się w ten głupi łeb! A jeśli chodzi o romanse, to lepiej powiedz co tam robiłeś z Kamilą w Vegas?

Bo Paweł nieco wcześniej w 1535 odcinku "M jak miłość" od Magdy (Anna Mucha) dowie się, że Piotrek zdradził Kingę w Kamilą podczas pijackiej wycieczki do Las Vegas! Brat wystąpi przeciwko bratu i dojdzie do bójki. A walczących bliźniaków w 1535 odcinku "M jak miłość" rozdzieli dopiero Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka w cieniu wielkiej tragedii. Justyna zabierze jej wszystko! Nigdy więcej nie zobaczy córki Hani?

Po awanturze w 1535 odcinku "M jak miłość" wzburzony Piotrek zniknie za to z domu ,a Kinga wyzna teściowej, że wcale nie zamierza mężowi wybaczyć. Ani tym bardziej przepraszać za to, że Paweł otoczył rodzinę opieką. - Może zabierzemy do Grabiny Lenkę i Miśka? Byłoby lepiej gdyby nie byli świadkami kłótni…  - zaproponuje Rogowska. - Nie ma takiej potrzeby. Nie będzie żadnych kłótni. Dzieci zostaną ze mną! - powie stanowczo Kinga. - A co z Piotrkiem?… - Nie wiem! - załamie się Kinga, bo nie będzie wiedziała czy mąż jeszcze do niej wróci. Tymczasem Piotrek w 1535 odcinku "M jak miłość" pójdzie do baru upić się do nieprzytomności.

M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1535. Misiek (Aleksander Bożyk), Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Misiek (Aleksander Bożyk), Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze