M jak miłość, odcinek 1535: Paweł po bójce z Piotrkiem o Kingę znów zacznie pić? Otworzy butelkę przy córce!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1535: Paweł po bójce z Piotrkiem o Kingę znów zacznie pić? Otworzy butelkę przy córce!

M jak miłość, odcinek 1535: Paweł znów zacznie pić po bójce z Piotrkiem. Otworzy butelkę przy córce!

2020-10-20 21:33

W 1535 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) pobiją się o Kingę (Katarzyna Cichopek) tuż po tym jak Zduński zobaczy brata ze swoją żoną. Niby nic dziwnego, ale Paweł będzie półnagi, bez koszulki, a Kinga będzie czule go dotykać. Dla Piotrka stanie się jasne, że tych dwoje ma romans. Bójka i awantura w domu przy Deszczowej doprowadzi do tego, że w 1535 odcinku "M jak miłość" Paweł kupi butelkę wódki, żeby się upić do nieprzytomności. Tak jak kiedyś kiedy wpadł w nałóg i stoczył się na dno po zdradzie żony...

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Paweł z "M jak miłość" w 1535 odcinku dopuszczą się zdrady wobec Piotrka?! Oczywiście żadnego romansu nie będzie, ale to co zobaczy Zduński po powrocie ze Stanów Zjednoczonych będzie dla niego wystarczającym dowodem niewierności żony i brata. - Mogłem się tego spodziewać - powie Piotrek kiedy w 1535 odcinku "M jak miłość" w sypialni zobaczy jak Kinga dotyka półnagiego Pawła. Uzna, że żona dobiera się do jego brata. - Pogięło cię! - rzuci oburzona Kinga, a Paweł powie bratu wprost, że upadł na głowę i sam powinien się tłumaczyć z romansu z Kamilą!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek po zdradzie zacznie pić. Kinga już do niego nie wróci

Zaraz potem bliźniacy w 1535 odcinku "M jak miłość" zaczną się bić. Ich bójkę zakończy dopiero interwencja Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Paweł wyjdzie z domu Zduńskich, trzaskając drzwiami. A Piotrek, nie czekają na wyjaśnienia żony, także zostawi ją z dziećmi. Awantura przy Deszczowej w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie miała fatalne skutki dla obydwu braci. Piotrek się upije w barze, a Paweł będzie marzył o tym samym.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

W drodze do swojego mieszkania Paweł w 1535 odcinku "M jak miłość" Paweł kupi butelkę wódki. Usiądzie przy stole, naleje sobie szklankę, żeby zapomnieć o tym co się stało i zapić wszystkie życiowe porażki. Tak jak wtedy kiedy stoczył się w nałóg po zdradzie Ali (Olga Frycz). Już będzie miał chwycić za szklankę kiedy przeszkodzi mu Basia. Załamany Zduński nawet nie zauważy, że córka jest w mieszkaniu.

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

- Przepraszam, pogubiłem się... Byłem w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie... - będzie tłumaczył się Paweł w 1535 odcinku "M jak miłość". Basia, która sama będzie w rozsypce przez byłego chłopaka i Anię (Gabriela Świerczyńska) pocieszy ojczyma. - Mam wrażenie, że oboje tacy jesteśmy. Nie mamy ani dobrego miejsca, ani dobrego czasu. Wytrzymasz?- Wytrzymam... - obieca jej Paweł.

Nie przegap: M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

M jak miłość odc. 1535. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze