M jak miłość odc. 1533. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek)

M jak miłość, odcinek 1533 - streszczenie, opis: Lilka, Ala i Ewka dzięki Marysi przeprowadzają się do Warszawy

2020-10-13 11:00

"M jak miłość" odcinek 1533 we wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1533 - streszczenie: Kinga trafia na ostry dyżur z Zuzią, która skaleczyła się w rękę. Cały czas może liczyć na wsparcie Pawła. Po powrocie do domu dziewczyna wyznaje mu, że coraz częściej sięga po leki na uspokojenie. Pod nieobecność Piotrka nie radzi sobie z bowiem nawałem obowiązków. Szwagier postanawia ją pocieszyć. Wraz dziećmi urządza dla niej piknik.

W tym czasie na Deszczowej zjawia się także Maria, która przywozi Lilkę, Alę i Ewkę. Proponuje, że dziewczyny w wakacje pomogą w bistro. Po całym dniu zmęczony Paweł na chwilę zasypia na łóżku Kingi. Wówczas dzwoni do niego brat, a telefon odbiera Misiek. Chłopiec mówi rzeczy, które mocno niepokoją ojca. Ania poznaje Oskara Janiszewskiego - łowcę talentów z agencji modelek, który od razu zaprasza ją na sesję zdjęciową. Basia, podziwiając urodę kuzynki, znów wpada w kompleksy. Z pomocą przychodzi jej Kinga, która podpowiada dziewczynie, jak może zmienić swój wizerunek.

M jak miłość, odcinek 1533 ZWIASTUN. Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Mateusz i Lilka rozstaną się - ZWIASTUN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze